Rio Marina keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Rio Marina Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Rio Marina su AFerry. Keltai į Rio Marina, į Elba, yra iš Italijos. Jūs galite imtis keltu į Rio Marina iš Piombino.

Rio Marina Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Rio Marina valdo Toremar. Kai ieškote keltu į Rio Marina, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Cavo ir Portoferraio, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Rio Marina keltai su Toremar yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas , ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Rio Marina bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Rio Marina keltai
  • Rio Marina keltai
  • Rio Marina keltai

Apie Rio Marina

Rio Marina, rytinėje pakrantėje Elba, yra gyvas, pajūrio miestelis su restoranų, parduotuvių ir vaizdingoje Marina. Rio Marina gerus ryšius su Italijos žemyne, nuo 2 iki 3 keltais per dieną atsižvelgiant maždaug 30 minučių kelionę. Uostamiestyje yra žavinga, su puikiu vaizdu į jūrą ir nuostabus siauromis gatvelėmis, kad patrauktų lankytojas ištirti.

Senovės žinojo Elba kaip IVa, nes jos turtingas geležies išteklių, todėl svarbus uostas navigacijos ir prekyba. Graikai vėliau pavadino jį Aethalia (dūmų), remdamasis visų dūmų tikro atliko geležinės perdirbimo krosnyse. Kaip rezultatas, jis šiandien gali pasigirti daug turtingų architektūros liekanas, tokias kaip priešistorinių gyvenviečių ir senovės granito karjeruose. Geriausias būdas pamatyti saloje ir savo turtingą kultūros lobius yra pėsčiomis, nes ji yra gera tinklą susietus pėsčiųjų maršrutų.

Užsisakykite keltu iš gražiausių Elba mieste Rio Marina Italijoje paprastai ir saugiai su AFerry.

Keltai į ir iš Rio Marina

Toremar veikti maršrutus iš Rio Marina. Toremar turi įspūdingą ir didelis modernus parką keltų ir povandeniniais laivais. Visi Toremar keltai yra oro kondicionierius ir eskalatoriai už riboto judumo keleiviams. Dauguma keltai taip pat teikia barai ir prekybos pasažas, kad jus pramogauti ir atsipalaiduoti per savo kelionę.

Rio Marina uosto įrenginiai

"Rio Marina uostas siūlo turistinę informaciją ir terminalo pastatą greta parduotuvių, restoranų ir kavinių. Taip pat yra tualetas nėra.

Kelionė į Rio Marina

Rio Marina uostas įsikūręs į Elba Island East, ir yra lengvai prieinama per SP26 krańca kelio.

Rio Marina Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Toremar

Calata dei Voltoni, 57038 Rio Marina Leghorn, Italy