Ryga keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Ryga Maršrutai

Užsisakykite keltu į Rygą su AFerry. Keltai į Rygą, Latvijoje, yra iš Švedijos. Jūs galite imtis keltu į Rygą iš Stokholmo.

Ryga Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Rygos valdo "Tallink Silja". Kai ieškote keltu į Rygą, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Ryga keltai su Tallink Silja "yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Rygą bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Stockholm - Riga
(Tallink Silja)
156 €
  • užsakytas: 2020 m. gegužės 7 d., ketvirtadienis
  • Kelionė: 2020 m. birželio 13 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 2

Specialūs pasiūlymai

  • Ryga keltai
  • Ryga keltai
  • Ryga keltai

Apie Rygą

"Ryga yra Latvijos sostinė ir didžiausias miestas Baltijos šalyse. Rygos uostas yra svarbi miesto plėtrai ir istorijos, ir buvo naudojamas tarptautinei prekybai tarp Baltijos jūros ir Juodosios jūros jau 5-ajame amžiuje. 12 amžiuje mažas kaimas, kad dabar Ryga, buvo sukurtas ant upės kranto. Vieta numatyta natūralų uostą ir prieglobstį krovinių ir keleivių pristatymas. Miestas įsikūręs ant abiejų Dauguvos upės, kuri suskirstymas į į dvi dalis, ramiai bankams; Rygos senamiestis (Old Riga) ir Pardaugava.

Keltai į ir iš Rygos

"Vieni " Tallink " laivas teikia platų spektrą šiuolaikinių Laivo įrangos, įskaitant restoranų, barų, diskoteka, verslo holai, bevielio interneto ryšio, televizoriai, parduotuvės ir vaikų žaidimų aikštelės. Nesvarbu, ar esate atostogų ar verslo kelionę "Tallink siūlo fantastišką borto paslaugą.

Ryga uosto įrenginiai

Rygos uostas siūlo turistinę informaciją ir terminalo pastatą greta parduotuvių, restoranų ir kavinių. Taip pat yra tualetas nėra.

Kelionė į Rygą

keltų terminalas yra įsikūręs vos 10-15 minučių kelio pėsčiomis nuo Rygos senamiesčio ir 13km nuo miesto centro. Rygos tarptautinis oro uostas yra vos už 20 minučių kelio nuo miesto centro.

Ryga Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

DFDS LISCO

DFDS Tor Line SIA, Zivju iela 1, Vecmilgravis, 1015, Latvia

Tallink Silja

Riga Passenger Port, 3a Eksporta Str., Riga, LV-1010, Latvia