Rethymnon keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Rethymnon su AFerry. Keltai į Rethymnon, Kreta, yra iš Kikladų. Jūs galite imtis keltu į Rethymnon iš Santorini.

Rethymnon Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Rethymnon valdo jūros Jets. Kai ieškote keltu į Rethymnon, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Rethymnon keltai su jūros Jets yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Rethymnon bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Rethymnon keltai
  • Rethymnon keltai
  • Rethymnon keltai

Apie Rethymnon

Rethymnon ar Rethimno, yra miestas ant Graikijos saloje Kretoje. Šiuo senamiestis su Venecijos uosto, su pamušalu žvejybos laivų ir tavernų yra daug malonumas. Apie Rethymnon rasite nuostabių paplūdimių, įdomi architektūra ir archeologinių vietų kultūros mėgėjai kur gausu. Sklypai istorinės reikšmės verta pamatyti yra apie Preveli ir Arkadijus, kad Ideon Cave vienuolynai, kur dievas Dzeusas buvo iškeltas atsižvelgiant į mitologijos! Ir paplūdimiai, patikrinkite Bali, Agia Galini, Plakias, o Adelianos Kampos, kuri yra tarp populiariausių paplūdimio kurortų.

Rethymnon Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas