Red Star Ferries

Red Star Ferries
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Red Star keltu į Albanijoje ir Italijoje. Red Star Ferries leis jums patogiai keliauti su įgula jūsų paslaugoms visą savo kelionę. AFerry visada turi pigūs kainas Red Star Ferries ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Red Star Ferries Brindisis ir Vlore. Žiūrėkite žemiau naujausias Raudona Star Ferries kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visi keleiviai turi būti laivo įlaipinimo vietoje trys (3) valandos iki išvykimo. Keleiviams, pavėlavusiems į reisą, pinigai už bilietą negrąžinami.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Red Star Ferries Maršrutai

   Bortinis Red Star Ferries

   "RedStar keltai parką sudaro gerai įrengtas šiuolaikinių laivų. Laive paslaugos jaukus poilsio rajonus, restoranai ir barai ir kavos ir užkandžių baras. Nameliai svyruoti nuo standartinių iki prabangos ir jūs taip pat galite užsisakyti oro linijų stiliaus foteliuose.


   video

   Red Star Ferries YouTube video