Ramsgate keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Atkreipkite dėmesį, kad ši įmonė nėra grubus, bet daugiau. Tačiau, tai yra alternatyvos mes galime Jums pasiūlyti: Doveris-Dunkerque arba Korpuso-Zeebruge . Prašome naudoti užsakymo formą.

Ramsgate Kent yra antras judriausių uostų Anglijoje, maitinimo krovinių ir keleivių kasdien ištisus metus. Keltai iš Ramsgate plaukti į Ostend Belgijoje naudojant keltų operatorių LD Lines ir Transeuropa, ir jūs galite rasti savo kelto naudojant paprastą AFerry užsakymo formą.

  • Ramsgate keltai
  • Ramsgate keltai
  • Ramsgate keltai

Keltai į ir iš Ramsgate

TransEuropa keltai " metu turime 6 laivų, kurie visi yra įrengti aukštus standartus, kad sukurti šiltą ir jaukią atmosferą. Jūs galite mėgautis prabangus anglų, Belgijos ar Italijos patiekalą į a la carte restorane ar pasimėgauti lengvais pavalgyti užkandinėje srityje kartu su baru laive aptarnauja įvairių rūšių vynų ir kitų gėrimų.

Ramsgate uosto įrenginiai

Ramsgate Keltų uostas skyrė atvykimo ir išvykimo holai pajėgi tvarkyti viršija 2.000.000 keleivių per metus. Facilities include parduotuvių, kavinių, poilsio ir automobilių stovėjimo aikštelė.

Kelionė į Ramsgate

Ramsgate keltų terminalas yra rytinėje galo Kent. Kelias yra puikus, tiesiog sekite aiškiai pažymėtos pagrindinius kelionės maršrutus iš A2/A20 ar m2/M20. Ramsgate yra 79 mylių į pietryčius nuo Londono, tiesiogiai susiję su M2/A2 ir M20/A20, kurie abu sujungti į M25 Londono kosminė greitkelio. M25/Dartford Crossing yra 56 mylių.

Ramsgate Keltų uostas aptarnauja Pietryčių traukiniai, Thanet anketa septyni geležinkelio stotys pasiūlyti reguliarius keleivių vežimo paslaugų Londono Charing Cross, Londono Viktorijos ir Londono Cannon Street.

Ramsgate Keltų uostas aptarnauja dažnai National Express paslaugomis veikiančių įvairių treneriai iš viso Didžiojoje Britanijoje.

Apie Ramsgate

Ramsgate buvo uosto daugelį tūkstančių metų. Iš tiesų, krikščionių misionierius Augustinas Kenterberio, plačiai laikomas iš Anglijos bažnyčios įkūrėjas, įvesta Angliją per Ramsgate pabaigoje 6 a.

Ramsgate Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Transeuropa Ferries

Car ferry Terminal, New Port, Ramsgate, Kent., CT11 9FT, England