Rafina keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Rafina Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Rafina su AFerry. Keltai į Rafina, Graikijoje, yra iš Kikladų. Jūs galite imtis keltu į Rafina iš Andros, Ios Mykonos, Naxos, Paros, Santorini ir Tinos.

Rafina Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Rafina valdo Cyclades Greitas keltai, Golden Star Ferries ir jūros jets. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Rafina, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Rafina, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Rafina keltų su Kikladų Greitas keltai, Golden Star Ferries ir jūros purkštukai yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Rafina bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Rafina keltai
  • Rafina keltai
  • Rafina keltai

Apie Rafina

Dėl Rafina miestas yra rytinėje pakrantėje pietinėje Graikijos žemyninės dalies, nes yra maždaug 30km nuo Atėnų. Rafina yra tradicinis uostamiestis, su daug barų ir jūros gėrybių restoranuose. Rafina yra gana mažas pajūrio miestelis, su gražių lankytinų vietų, tokių kaip mažo bažnyčios Aghios Nicolas.

Arti Rafina į Atėnus leidžia lankytojams patirti gyvą kapitalą ir visi, kad ji turi pasiūlyti, iš istorinių vietų, tokių kaip pasaulyje garsaus Akropolio Atėnų į daugelį kavinių ir barų Kolonaki rajone.

Rafina keltų uosto įsikūręs prie pagrindinės miestelio į rytus ir yra užimtas uosto teikia keltų paslaugas į Kikladų salų.

Keltai į ir iš Rafina

Anek Linijos " laivynas 11 nuostabių šiuolaikinių oro kondicionieriumi laivų visų siūlome visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Linijos Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

su Agoudimos Linijos ", jūs rasite parduotuves, vidaus ir lauko barai, diskoteka, kazino, Wi-Fi interneto jungtys ir specialių vaikų žaidimų aikštelės. Šiltesniais mėnesiais galite apsvarstyti atsižvelgiant kritimo, laivo baseiną ant denio! You šventė bus tikrai pradeda momentą žingsnis laive.

"Blue Star Ferries" vienas didžiausių keltų kompanijų aptarnaujančių Graikiją. Nuo Piraeus, Blue Star Ferries eiti į kai kurių svarbiausių Graikijos salose, įskaitant Rodas, Santorini, Mykonos, Naxos, Koblues, Ios ir daugelis kitų. Blue Star Ferries "moderni oro kondicionieriumi laivai siūlome visą spektrą Laivo įrangos. Facilities include interneto prieiga, platų sėdimųjų galimybes ir kabinos, pilna aptarnavimo restoranų ir parduotuvių. Daugelis Blue Star Ferries "dabar taip pat pasižymi Goody anketa greito maisto restoranai teikti greitus patiekalus ir užkandžius puikiai tinka vaikams ir suaugusiems.

Prabangūs holai Cyclades Greitas keltai " gali turėti iki 1200 keleivių, o 400 automobilių (arba 70 sunkvežimių) galima pastatyti garaže

Golden Star Ferries ", veikia vienas laivas, Superferry II ,. Laivas pilnai įrengtas, su WiFi ir palydovinę televiziją visame laive. Laive rasite neapmuitinamų prekių parduotuvės, užkandinė, namų kinas ir masažo kėdės. Laivas gali turėti iki 1,630 keleivių, 250 automobilių ir vežimėlio draugiškas.

Rafina Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Blue Star Ferries

Akti Andrea Papandreou, Rafina, Greece

Cyclades Fast Ferries

Akti Andrea Papandreou, Rafina, Greece

Golden Star Ferries

Akti Andrea Papandreou, Rafina, Greece

Hellenic Seaways

Akti Andrea Papandreou, Rafina, Greece

Sea Jets

Akti Andrea Papandreou, Rafina, Greece