Rabac keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Rabac Keltų uostas yra įsikūręs mažame Kroatijos kaime Istrija kurį Kvarner įlanką, vos 3 mylių į pietryčius nuo Labin.

Mes neturime šiuo metu parduoda keltai iš Rabac. Tačiau, nereikia bijoti, nes yra daug alternatyvų pasirinkti. Galite naudoti užsakymo formą rasite keltai, kurie veikia labai panašius maršrutus arba rasti visų mūsų sąrašą keltai į Kroatiją.

  • Rabac keltai
  • Rabac keltai
  • Rabac keltai

Rabac uostas

Rabac Keltų uostas yra įsikūręs mažame Kroatijos kaime Istrija kurį Kvarner įlanką, vos 3 mylių į pietryčius nuo Labin. Kai tik nedidelis žvejų miestelis, Rabac išaugo į vieną iš pagrindinių kurortų Istrija.

Rabac keltų uosto

Rabac keltas yra gana mažas įrenginys, bet jūs galite rasti daug kviesti, jaukios kavinės, ledainės ir visi kiti patogumai vos keli žingsniai pėsčiomis palei uostą.

Apie Rabac

Kai tik nedidelis žvejų miestelyje, Rabac išaugo į vieną iš pagrindinių kurortų Istrija. Rabac siūlo valtis ekskursijos į gretimas salas, taip pat puikus sporto ir laisvalaikio įrenginius. Yra įvairių pajūrio apartamentai ir kurortai rinktis iš Rabac. Gražus mėlynos pažymėtas paplūdimiai ir skaidrus jūros padaryti Rabac vienas iš geriausių kurortų šeimoms.

Rabac Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Venezia

Labin, 52221, Croatia