Puttgarden Keltų

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Puttgarden Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Puttgarden su AFerry. Keltai į Puttgarden, Vokietijoje, yra iš Danijos. Jūs galite imtis keltu į Puttgarden iš Rødby.

Puttgarden Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Puttgarden valdo "Scandlines". Kai ieškote keltu į Puttgarden, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Rostoke, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Puttgarden keltai su "Scandlines" yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Puttgarden bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Puttgarden Keltų
  • Puttgarden Keltų
  • Puttgarden Keltų

Apie Puttgarden

Puttgarden Vokietijos saloje Fehmarn Baltijos jūros, yra mažas kaimelis ir labiausiai žinomas dėl savo keltų uosto ir yra Vokietijos vartais į Skandinaviją. Fehmarn Belt sąsiaurio vakarinėje Baltijos jūros atskiria Vokietija ir Danija ir 18km pločio.

Jei planuojate trumpą buvimo Puttgarden, galite rasti mažą viešbučių pasirinkimą pasirinkti ir yra keletas restoranų per aptarnaujančių tipiškas Vokietijos patiekalų. Nors iš viso, jis yra ramioje vietoje. Architektūra yra žavinga ir tipiškas regiono su spalvinga namams uosto priekyje ir daug žalumos ir žaliųjų erdvių. Žinoma jums bus ne apgailestauju priėmimo duobę Stop Puttgarden.

Keltai į ir iš Puttgarden

Taip pat, kaip Puttgarden į Rødby Faerge maršrutas, "Scandlines keltai" siūlo keltų maršrutus tarp Vokietijos, Danijos ir Švedijos, ir tai yra didžiausias keltas įmonė pietinėje Baltijos šalyse.

"Scandlines laivyno laivų visi yra labai modernus ir laive rasite draugišką ir profesionalų personalą, taip pat platų įrenginių, tokių kaip restoranai, barai ir neapmokestinamų prekių parduotuvėse. Puttgarden uostas yra gerai prijungtas prie žemyninės Vokietijoje ir yra lengvai pasiekiamas automobiliu iš Hamburgo, autobusu dėl Kylis-Puttgarden autobuso maršrutas, taip pat geležinkelių paslaugų Hamburgas/Lübeck.

Taigi, užsisakyti keltu į Daniją iš Fehmarn salą Vokietijoje paprastai ir saugiai su AFerry

Puttgarden Port

Puttgarden yra užimtas perkėla tarp Vokietijos ir Danija. Taip užsiėmę, iš tiesų, kad yra keltas kartą per pusvalandį, visą parą, kiekvieną metų dieną. Kiekvienas iš šių keltais galima užsisakyti su AFerry

Puttgarden uosto įrenginiai

Puttgarden siūlo pilną komplektą priemonių bei paslaugų.

Kelionė į Puttgarden

Puttgarden slypi ne toli Vokietijos Autobahn A1 į Hamburgą ir yra aiškiai pažymėtos.

Puttgarden Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Scandlines

Puttgarden Fährhafen, Fehmarn, 23769, Germany

Scandlines

Puttgarden Fährhafen, Fehmarn, 23769, Germany