Punta Del Este keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Punta del Este su AFerry. Keltai į Punta del Este, Urugvajus, yra prieinami iš Argentinos. Jūs galite imtis keltu į Punta del Este nuo Buenos Aires.

Punta Del Este Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Punta del Este valdo Colonia Express. Kai ieškote keltu į Punta del Este, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Punta del Este keltai su Colonia Express yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Punta del Este bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Punta Del Este keltai
  • Punta Del Este keltai
  • Punta Del Este keltai

Apie Punta del Este

Punta Del Este yra paplūdimio kurortas Urugvajaus pietryčiuose. Žinomas kaip Pietų Amerikos Monakas, turistai čia atvyksta dėl kazino, paplūdimiai, banglenčių ir labai naktinio gyvenimo. Yra daug restoranų ir jūros gėrybių verta atranka. Chivitos (kepsnys Sumuštiniai) ir Asado (kepsnys) yra vietinių gyventojų mėgstamų patiekalų, bet be, kad jūs galite rasti tai, apie nieką praeivius, iš italų į prancūzų, Indijos ir net suši.

Punta Del Este yra svarbus turistų uostas ir super turtingi čia ateiti su savo jachtų, bet jūs taip pat galite išsinuomoti valtis, Jet Ski, eikite burlenčių ir aitvaras naršyti pavadinimą, bet nedaug veiklą. Galite imtis 20 minučių kelionės keltu uoste su Loca "Isla Gorriti savo Paradise Beach ir Didžioji restoranų.

Kadangi tai yra pusiasalyje turite dvi pakrantes, vienas tyliai ir ramiai (vadinamas" Manas . "), o kitas yra vėjuota (vadinamas Brava") puikiai tinka naršyti entuziastų Įžymūs paplūdimiai apima: "La Playa de los Dedos" ji turi milžinišką ranką išlindęs iš smėlio "La Barra Bikini paplūdimys garsėja modelių ir. žinomų žmonių, kurie ten. Aplankykite Punta del Este už begalines paplūdimiai, gražus pajūrio dvarų, medžio liniuotas gatvėse, elegantiškos parduotuvės, stilingi žmonės.

Punta Del Este Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Colonia Express

Terminal de Omnibus de Punta del Este: Bvar. Artigas y calle 32, Local de El Maragato, Punta del Este, , Uruguay