Puerto del Rosario | Keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Puerto del Rosario AFerry. Jūs galite naudoti Puerto del Rosario imtis keltai aplink Kanarų salas, taip pat Ispaniją ir Tenerife. Buities paslaugos Kanarų salose galima gauti iš Puerto del Rosario į Las Palmas de Gran Canaria ir Santa Cruz de la Palma, o keltai atstumu nuo Kanarų salų plaukti į Santa Cruz de Tenerife.

Puerto del Rosario | Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Puerto del Rosario yra valdomas NAVIERA Armas ir neįpareigojo. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Puerto del Rosario, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Puerto del Rosario, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose kaip Morro Jable, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Puerto del Rosario keltai su NAVIERA Armas ir neįpareigojo yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Puerto del Rosario bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Puerto del Rosario | Keltai
  • Puerto del Rosario | Keltai
  • Puerto del Rosario | Keltai

Apie Puerto del Rosario

"Puerto del Rosario | yra Fuerteventuros saloje Kanarų salos sostinė. Saloje yra, be abejonės, viena iš populiariausių Kanarų tiek jaunų ir vyresnio amžiaus poilsiautojams. Žavinga ir istorinis miesto Puerto del Rosario yra įsikūręs rytinėje Fuerteventura. Jūs rasite ilgio smėlio paplūdimiai, kaip Playa Chica bet ir viešbučių, restoranų ir naktiniu gyvenimu gausybė. Tačiau, miestas vis dar išlaiko savo istorinę žavesio, ypač senamiestyje.

Keltai į ir iš Puerto del Rosario

Naviera Armas " yra moderni laivyną su dideliu pasirinkimu barų ir restoranų. Bet kelionė su NAVIERA Armas privalo būti patogus ir atsipalaiduoti patirtį.

Transmediterranea keltai " yra pagrindinė Ispanijos keltų kompanija Pietų Ispanijoje ir jų keltais vieni iš moderniausių ir geriausiai įrengta Europoje. Jų laivai taip pat gerai pateikiami, kalbant apie įrenginius ir laive rasite baruose ir restoranuose ir jų didesniems laivams taip pat gali rasti, baseinai, kino teatrai, diskotekos, taip pat erdvūs ir prabangūs kabinos. Puerto del Rosario | yra lengvai prieinama iš Fuerteventuros saloje poilsio. Yra dažnai autobusai į Caleta de Fuste ir Corralejo kurortų ir uostas yra prieinama keliais.

Taigi, užsisakyti keltu į kitas Kanarų salas ar Ispanijoje vieną iš Kanarų populiariausių salų paprastai ir saugiai AFerry

Puerto del Rosario | Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Naviera Armas

Puerto del Rosario, 35600 - Puerto del Rosario, Canary Islands (Fuerteventura)

Trasmediterranea

León y Castillo, 58, C.P. 35600, Canary Islands (Fuerteventura)