Provincetown keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Provincetown Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Provincetown uostas įsikūręs gamtos uosto į Provincetown. Keltai iš Provincetown eiti į Bostoną. Galite užsisakyti keltu su AFerry

  • Provincetown keltai
  • Provincetown keltai
  • Provincetown keltai

Keltai į ir iš Provincetown

"Boston Harbor Kruizai pačių keletą greitųjų katamaranai, keliami pėdų keleivių. Laive rasite daug maisto ir gėrimų pirkimas, pavyzdžiui, sumuštiniai, karštų šunų, karšto riestainiu, pūsti, vandens, vaisių sulčių, šalta arbata, sodos, kava ir arbata pasirinkimą. Vynas, alus ir kokteiliai yra patiekiami bare.

Provincetown Port

Provincetown uostas siūlo reisai iš Provincetown į Bostoną. Tai natūralus uostas įsikūręs Provincetown mieste. Žemiau galite rasti visus Provincetown keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

Provincetown Keltų uosto įrenginių

Provincetown keltų uostas yra patrauklus pajūrio uostas. Ji siūlo netoliese esančius restoranus, kavines ir parduotuvė, taip pat automobilių stovėjimo aikštelė.

Kelionė į Provincetown Port

Provincetown uostas yra Provincetown mieste ir yra lengva gauti. Per pagrindinį miesto galite vaikščioti į uostą per pusvalandį. Tačiau, jei jūs keliaujate iš už jos ribų, jūs galite imtis Highway 6 visą kelią.

Apie Provincetown

Tuo šiaurinio galo Cape Cod, Massachusetts slypi energingas ir gražus pajūrio miestelis vadinamas Provincetown. Dažnai sutrumpintas iki "P-miesto" Tai žinoma dėl savo uosto, paplūdimių ir turizmo pramonei. Taip pat populiarus atostogų paskirties su LGBTQ bendruomenės ir jos šūkis sako, kad "Gimtinė Amerikos Laisvės".

Provincetown Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Boston Harbour Cruises

24 MacMillan Pier, Provincetown, MA 02657, United States