Propriano Marselis Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 3 perėjimų per savaitę
    12 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Propriano Marselis keltas jungia Korsika į Prancūziją ir valdo La Méridionale. Taip pat lyginti kainas ir kartų Propriano Marselis, mes taip pat parodyti jums rezultatus Porto Vecchio Marselis, siekiant padėti jums gauti iš Korsikos į Prancūziją ne geriausias laikas, už geriausią kainą

.

Užsakyti Propriano Marselis keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Propriano. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Propriano Marselis

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Propriano Marseille maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Propriano Marselis, todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Propriano Marselis keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Propriano Marselis maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Propriano Marselis keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Propriano Marselis keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Propriano Marselis. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Propriano Marselis maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Propriano Marselis keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Propriano Marselis yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Propriano

Kai svetainė bus squabbled per iš visiems iš turkų į vandalai, Propriano dabar vartai uosto tarp Korsikos ir Prancūzijos ir Sardinijos salą. Įsikūręs ant pietų-vakarų Korsikoje kranto, tai maždaug pusiaukelėje tarp didžiųjų miestų Ajaccio Bonifacio lengvai kelių jungtis su tiek.

Pats Propriano yra žavus mažas miestelis ir gerai verta aplankyti. Notre Dame de la Misericorde bažnyčia yra viena didžiausių paminklų iš miesto ir gražių istorinių pastatų centre datą, nuo 19 amžiaus pradžioje. Taip pat yra nemažai paplūdimių netoliese su skaidriu vandeniu, galite aplankyti automobiliu ar laivu. Dėl šių priežasčių ir daugiau Propriano tapo labiau populiarus pastaraisiais metais, ir jūs rasite daug restoranų, kavinių ir viešbučių įvairovė siekiant patenkinti Jūsų poreikius.

Apie Marselis

"pats Marselis yra pagrindinis centras meno ir istorijos, su daug muziejų ir galerijų aplankyti. Dauguma vietos pramogų galima rasti 1, 2, 6 ir 7 arrondissements. Tai apima senojo uosto, Sainte Marie, istorijos muziejus ir daug daugiau švyturys. Transportas ir aplink miestą yra paprastas, su plačiu greitkelių "tinklo jungiamųjų Marselis į šiaurę, vakarus ir rytus, geležinkelio stotį su tiesioginių paslaugų Nica kelionėms, Tulūza ir Barselonoje, ir platus autobusų tinklą, kuris tarnauja miesto ir priemiesčių Marselio.