Propriano keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Propriano Maršrutai

Užsisakykite keltu į Propriano su AFerry. Keltai į Propriano, Korsikoje, yra iš Prancūzijos ir Sardinijos. Jūs galite imtis keltu į Propriano iš Marselio ir Porto Torres.

Propriano Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Propriano valdo La Méridionale. Kai ieškote keltu į Propriano, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Ajaccio, Bonifacio ir Porto Vecchio, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Propriano keltai su La Méridionale yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Propriano bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Propriano keltai
  • Propriano keltai
  • Propriano keltai

Apie Propriano

Propriano yra įsikūręs vakarinėje pakrantėje Korsikos Viduržemio jūros. Propriano yra gyvas, pajūrio miestelis su restoranų, parduotuvių ir vaizdingoje prieplaukoje, kuri yra populiari turistų savo teisę. Kai svetainė bus squabbled per iš visiems iš turkų į vandalai, Propriano dabar vartai uosto tarp Korsikos ir Prancūzijos ir Sardinijos salą. Įsikūręs ant pietų-vakarų Korsikoje kranto, tai maždaug pusiaukelėje tarp didžiųjų miestų Ajaccio Bonifacio lengvai kelių jungtis su tiek.

Pats Propriano yra žavus mažas miestelis ir gerai verta aplankyti. Notre Dame de la Misericorde bažnyčia yra viena didžiausių paminklų iš miesto ir gražių istorinių pastatų centre datą, nuo 19 amžiaus pradžioje. Taip pat yra nemažai paplūdimių netoliese su skaidriu vandeniu, galite aplankyti automobiliu ar laivu. Dėl šių priežasčių ir daugiau Propriano tapo labiau populiarus pastaraisiais metais, ir jūs rasite daug restoranų, kavinių ir viešbučių įvairovė siekiant patenkinti Jūsų poreikius.

Keltai į ir iš Propriano

SNCM Keltai , veikia maršrutus iš Propriano. SNCM turi 10 laivų, įskaitant kruizinių laivų, krovininių ir keleivinių laivų ir greitai amato parką. Visi SNCM keltai turėti laive įrenginių, įskaitant restoranų, barų ir neapmuitinamų parduotuvių asortimentą. Jūs taip pat galite rasti žaidimų kambarys, baseinas ir soliariumas laive kai kurių laivų. Propriano uostas yra miesto ir Propriano turi gerą susisiekimą su Korsikos poilsio.

Užsisakykite keltu iš gražiausių Korsikos miestelyje Propriano Prancūzijos ir Sardinijos paprastai ir saugiai AFerry.

Propriano uosto įrenginiai

Propriano turi pilną komplektą priemonių bei paslaugų prieinamos jūsų malonumo.

Kelionė į Propriano

Propriano yra išjungti N196. Kai pasieksite miestą, yra aiškiai matomas ženklai uoste ir yra verta pasitikėti.

Propriano Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

La Meridionale

15 Quai l' Herminier, 20110 Propriano, Corsica

Corsica Linea

15 Quai l'Herminier, 20110 Propriano, Corsica