Pročida keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

procida Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Procida su AFerry. Buities paslaugos Italijoje galima gauti iš Procida į Casamicciola ir Napoli Molo Beverello.

Pročida Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Procida valdo SNAV. Kai ieškote keltu į Procida, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Pročida keltai su SNAV yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Procida bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Pročida keltai
  • Pročida keltai
  • Pročida keltai

Apie Procida

Pročida yra nuostabus miestelis su gražiu vaizdu į Viduržemio. Į Procida namai ryškus ir spalvingas, pridedant prie miesto žavesio. Čia taip pat rasite fantastišką paplūdimį, kuris net per vasaros mėnesius yra ne pilnas turistų. Apsilankymas Procida būtų puiki diena kelionę.

Keltai į ir iš Procida

SNAV yra pagrindinis keltų kompanija Viduržemio jungiantis Italija, Graikija ir Kroatija. SNAV turi naujausias ir greičiausias laivynas Viduržemio daugiausia sudaro laivai su povandeniniais sparnais ir katamaranai, galinčių dideliu greičiu, o dar siūlo patogius keliones. Dėl valdybos visus SNAV katamaranais ir povandeniniais sparnais rasite kavinėse ir užkandžius.

Pročida Port

Pročida keltų uosto įsikūręs ant šiaurinėje pakrantėje vieną iš Flegrean salos off Neapolio pakrantė.

Kelionė į Procida uosto

Kaip Pročida yra tik mažas miestelis galėsite lengvai pasiekti uosto pėsčiomis. Tačiau, jei tu nori imtis visuomeniniu transportu, tada jūs rasite dažnai autobusų paslaugas į ir iš uosto.

procida Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

SNAV

Via Roma, 80079 Procida, Italy