Prince Rupert keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

"Prince Rupert yra miestas Kaien salos Britų Kolumbija, Kanada. Uosto yra vienas iš didžiausių pasaulyje giliavandenius terminalus. Prince Rupert pasiūlyti keletą fantastinių nuomonę ir dekoracijos, ir idealiai tinka tiems, kurie mėgsta į išorę. Yra daug apgyvendinimo ir stovyklavietės pasirinkti, restoranų ir daug veiklos lauke, pavyzdžiui, banginių stebėjimas, baidarės, žvejyba, crabbing ir golfo įvairovė. Keltai iš Prince Rupert eiti Klemtu, Port Hardy ir Skidegate. Galite užsisakyti keltu su AFerry

Specialūs pasiūlymai

  • Prince Rupert keltai
  • Prince Rupert keltai
  • Prince Rupert keltai

Apie Prince Rupert

"Prince Rupert yra miestas Kaien sala Britų Kolumbija, Kanada, pavadintas po Prince Rupert Reino, pirmojo gubernatoriaus Hudson Bay Company. Prince Rupert yra puikus vieta tiems, kurie mėgsta patirti puikias lauke, o plotas turi daug pėsčiųjų takai, kad jums iš kraštovaizdžio. Geriausiai žinomas iš jų yra Butze Rapidsas kur, jei jūs gaunate laiko dešinėje, galite pamatyti atbulinės eigos slenksčiai, o gal net keletą užkietėjusių kayakers "Surfing" juos. McClymont takas yra dar vienas mėgstamas takas, geriau tinka tiems, kurie nori savo žygiai šiek tiek daugiau neskubantis, o Metlakatla Wilderness Trail yra nuostabi trasa, po maždaug 7 mylių pakrantės per sustabdymo tiltų ir požiūriu bokštai serijos. Įsitikinkite, kad turite gerą žemėlapį, tinkamus drabužius ir saugos įrangą prieš jus galvą.

Prince Rupert Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Alaska Marine Highway System

2100 Park Ave, Prince Rupert, BC V8J 4B2, Canada

BC Ferries

2000 Park Avenue, Prince Rupert, BC V8J 3S1, Canada