Pranešimas spaudai: Travelsupermarket.com pristato Keltai su AFerry.lt

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

"vedantis kelionės palyginimas svetainė travelsupermarket.com pradėjo naują keltų auką, leidžiantis lankytojams ieškoti keltų variantų ir iš Jungtinės Karalystės, taip pat Europoje per.

Travelsupermarket.com bendradarbiauja su rinkos lyderių AFerry, dalis Kelionės Vartai, teikti lengva naudoti, turinio turtingas palyginimo paslaugą.

Naujasis keltas skyriuje svetainėje apima naudingų patarimų, gidai asortimentą, žemėlapiai įvairiuose uostuose visame Jungtinėje Karalystėje ir Europoje, taip pat patarimai ir pasiūlymai skyrių.

Bobas Atkinsonas, kelionių ekspertas iš travelsupermarket.com, sakė: "Keltų palyginimas yra natūralus tęsinys į turimų produktų ne travelsupermarket.com ir mes tikrai malonu suteikti tokią išsamią auką mūsų lankytojai."

"Keltų palyginimas yra natūralus tęsinys į produktų prieinama travelsupermarket.com .."

"keltai pasiūlyti puiki alternatyva plaukioja ir taip pat leidžia klientams . keliauti į užsienį ir imtis savo automobilius su jais, tai idealus pasirinkimas šeimoms, kurie gali turėti papildomą bagažą -. jie gali užpildyti savo automobilius ir neturi mokėti bagažo viršsvorio mokesčiai, kaip būtų reikėję, jei plaukioja

"keltai pasiūlyti puiki alternatyva plaukioja, o taip pat, kad klientai galėtų keliauti į užsienį ir imtis savo automobilius su jais"

"Naujausi problemų su oro transportu iš vulkaninių pelenų sutrikdymo streikų mačiau Keliautojai ieško būdų, kaip išvengti oro uostus ir mūsų naujas pasiūlymas bus ne tik suteikti jiems pasirinkimą, ji taip pat jiems sutaupyti laiko ieškant šių parinkčių ir pateikti juos su geriausiais prieinamais kainos grubus 24 valandas per parą. "

Kirsty Laifa iš AFerry, sakė: "tai yra mūsų tikslas didinti informuotumą keltai kaip gyvybingą ir patogi alternatyva oro kelionių ir mes labai džiaugiamės su travelsupermarket partnerystės skatinti tai. "