Pranešimas spaudai: AFerry.lt Partneriai su Mondial Assistance

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

AFerry.lt, pasaulyje pirmaujanti Keltų svetainė yra malonu paskelbti naują partnerystę su draudimo teikėjo Mondial Assistance pristatyti bendrovės draudimo reikalavimą per ateinančius kelerius metus. Bendradarbiavimas yra žiūrima į ilgalaikį su daugiau produktu tikriausiai dedama į ateitį, nes santykiai bręsta.

Šiuo metu draudimo paketas keliautojų apima atšaukimo mokesčių ir apribojimas, praleistų išvykimo arba pristatymo termino, medicinos išlaidas, Moto suskirstymas, nuostolis kelionių pinigų ir pasą, asmens nuo nelaimingų atsitikimų, civilinės atsakomybės, teisinių išlaidų, repatriacijos ir bagažo apsauga, visi ne itin pagrįstų įmokų. Viskas gali būti lengvai užsisakyti kambarį internetu per AFerry svetainę, kai klientai yra paliekantį savo keltų kirtimo.

Viskas galite lengvai užsisakyti kambarį internetu per AFerry svetainę, kai klientai yra rezervuoti savo keltų kirtimo

"Mes džiaugiamės, kad reikia dirbti su Mondial Assistance" sakė Kirsty Laifa atstovė AFerry. "Mes ieškome ne auginti abipusiškai naudingus produktus klientams ir bus glaudžiai dirbti su Mondial Assistance plėtoti šį mūsų verslo dalis per ateinančius kelerius metus".

"Mes ieškome ne auginti abipusiškai naudingus produktus klientams ir bus glaudžiai dirbti su Mondial Assistance plėtoti šį mūsų verslo dalis per ateinančius kelerius metus "

Mondial Assistance yra dalis Allianz Group ir pasaulis teikimo lyderė kelionės draudimo, ką jie jau daro daugiau nei šešiasdešimt metų.