Pozzallo keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Pozzallo Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Pozzallo su AFerry. Keltai į Pozzallo, Sicilijoje, yra prieinami iš Maltos. Jūs galite imtis keltu į Pozzallo iš Maltos.

Pozzallo Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Pozzallo valdo Virtu keltai. Kai ieškote keltu į Pozzallo, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Catania, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Pozzallo keltai su Virtu Ferries yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Pozzallo bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Pozzallo keltai
  • Pozzallo keltai
  • Pozzallo keltai

Apie Pozzallo

apie Pozzallo uostas yra pagrindinis uostas Ragusa provincijoje dėl Viduržemio jūros pakrantėje Sicilijos ir yra viena iš svarbiausių saloje. Uosto įsikūręs vakariniame gale Pozzallo, kuris yra 93km nuo Maltoje. Pozzallo garsėja tai nuostabu balti paplūdimiai. Keturi iš jų jau gavo Mėlynosios vėliavos apdovanojimą, atsižvelgiant į paplūdimius, kurie atitinka griežtus kriterijus, susijusius su vandens kokybės, aplinkosauginio švietimo, aplinkos valdymo, saugos ir kitas paslaugas. Pusė Sicilijos sudaromos paplūdimių įsikūrę Pozzallo.

Keltai į ir iš Pozzallo

"Laive " Virtu Keltai , galite rasti klubą klasės ištaigingas baras, restoranas, prekybos centras ir kitų pramogų.

keltai į ir iš Pozzallo galima užsisakyti su AFerry.

Pozzallo Port

Pozzallo guli ant Viduržemio jūros pakrantėje Sicilijos. Jis gyvena patraukliomis paplūdimiai, istoriniai paminklai ir kai kurių gražus restoranų. Pozzallo suteikia svarbų ryšį su Maltos.

Pozzallo uosto įrenginiai

Pozzallo perkėla siūlo labai nedidelius paslaugas, tačiau daug galimybių yra prieinami arti Pozzallo uostą.

Kelionė į Pozzallo

Automobiliu
Jei keliaujate iš Catania, imtis SS 115 greitkelio link Siracusa, kol pasieksite paskutinį išėjimą, Cassibile , Tada sekite Avola, Noto, Rosolini, Ispica požymiai. Tuo Ispica miesto žiedo, ten bus ženklas Pozzallo. Iš ten, uostas yra gerai pažymėtos.

Traukiniu
Yra retai traukinių paslaugos, artimiausias geležinkelio stoties įsikūręs "Via Giuseppe Mazzini. Tai yra 40 minučių pėsčiomis iki uosto tačiau autobusų paslaugos yra prieinamos.

Pozzallo Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Virtu Ferries

Virtu Ferries S.R.L,Porto Di Pozzallo,97016 Pozzallo RG, 97016, Italy