Positano keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Positano Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Positano su AFerry. Buities paslaugos Italijoje galima gauti iš Positano į Amalfi ir Salerno.

Positano Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Positano valdo Travelmar. Kai ieškote keltu į Positano, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Positano keltai su Travelmar yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Positano bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Positano keltai
  • Positano keltai
  • Positano keltai

Apie Positano

"Positano yra kaimas rasti Amalfio pakrantė Italijoje. Ji pastatyta ant kalvos, vedančių į kranto, su kiekvienu nudažytas gražia pastelinės spalvos namuose. Mieste yra labai vaizdingas ir siūlo paplūdimį atsipalaiduoti ir mėgautis vaizdu. Nuo Positano uosto galite plaukti į Amalfi, Capri ir Salerno.

Įsikūręs ant nacionalinio parko Mons Lactarius dėl Amalfio pakrantė kraštų. Tai apsvaiginimo kaimas su spalvinga namų, pastatytų aukštai į kalnus. Mieste yra siauros gatvelės, kuris padeda išlaikyti miestą tamsesniame ir aušintuvo.

Jūs turite paplūdimių pasirinkimą eiti, įskaitant Marina Grande paplūdimys, kuris yra populiarus tarp turtingų ir žinomų ir siūlo restoranų ir viešbučių įvairovė. Dėl tyliau patirties, galva Fornillo, kita Pozitano paplūdimyje.

Positano yra į dešinę durų gražioje nacionalinio parko Mons Lactarius. Tai keliautojai rojus, siūlanti plačiausią takai Apeninų kalnų ir nuostabiais vaizdais!

Ferries iš ir į Positano

Navlib veikia 10 hidro-varomų purkštukai ir 2 katamaranais parką. Yra daug sėdėjimo galima kiekviename laive leidžia jums atsipalaiduoti ir mėgautis kranto vaizdas.

Travelmar laivai gali pasiekti greitį iki 18 mazgų, ir turėti atvirą denį krėslų leidžia jums kruizinių stiliaus ir imtis įspūdingais vaizdais Amalfi pakrantėje.

Positano uostas

"Positano yra vaizdingos kaimas įsikūręs Amalfi Coast kalvų. Dėl tai vieta, namai yra stačiai supakuoti ant kito į spalvų masyvas, suteikiant kaimas unikalus ir apsvaiginimo išvaizdą. Rezervuokite keltai į Positano teisę čia su AFerry.

Positano uosto įrenginiai

Positano uostas yra mažas ir įsikūręs šalia paplūdimio. Dėl tai pagrindinė vieta, jūs galite lengvai pėsčiomis nuo miesto (ar paplūdimio) ir greitai šokinėti ant kelto. Nors nėra daug galimybių ne pati uosto, tai tik kelios minutės pėsčiomis iki kavinių ir restoranų.

Kelionė į Positano

Kelionės automobiliu Positano yra lengviausias būdas gauti ten. SS163 kelių nuves jus tiesiai ten nuo Salerno. Jei keliaujate iš kažkur kitur, tada jums gali tekti imtis A3 Salerno pirmas. Kelias į Positano siūlo keletą gražus vaizdas kaip kelio ruožų visoje pakrantės visą kelią iki Positano.

Positano Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Travelmar

Via Marina Grande, , 84017 Positano SA, , Italy