Portsmouth į St Malo Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 6 perėjimų per savaitę
    11 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Portsmouth Saint Malo iki kelto maršrutas jungia Portsmutas, uostamiestis Hampshire pietinėje Anglijos pakrantėje, į St Malo, uostamiesčio Bretanėje į šiaurės vakarų Prancūzijoje. Maršrutas valdo Brittany Ferries. Yra iki 7 perėjos per savaitę ir kirtimo laikas yra maždaug 8 valandos ir 50 minučių. Šis maršrutas priima automobilius ir pėdų keleivių. Gyvūnai taip pat galima užsisakyti šiuo maršrutu.


Portsmouth į St Malo yra fantastinis pasirinkimas atsipalaiduoti buriavimo nukreipti į Bretanės. Portsmouth ir St Malo yra gerai prijungtas su puikia kelių nuorodų į ir iš abiejų uostus, todėl visą kelionę nuo durų iki durų, kaip be streso, kaip įmanoma.

Portsmouth St Malo keltai valdo Brittany Ferries, su dviem kruiziniai laivai veikia ant maršruto - Bretanė , ir Pont Aven ,. Ant abiejų laivų rasite aukščiausios klasės patalpomis, įrenginiais ir maitinimo įstaigos.

Žiūrėkite žemiau už Portsmouth į St Malo grafiką, rodantis išvykimų skaičių ir apytikslę buriavimo kartus. St Malo yra taip pat parašyti, Saint Malo " arba Sent Malo , bet visi iš šių pavadinimų kreiptis į tą pačią vietą.

Jei įmanoma, taip pat galite pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta neseniai. Jei matote kaina jums patinka, spustelėkite Gauti Kaina užsakyti!

Mažos Portsmouth į St Malo kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Portsmouth į St Malo keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Portsmouth į St Malo. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Portsmouth į St Malo maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Portsmouth į St Malo keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Portsmouth į St Malo yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Portsmouth

Portsmouth yra Didžiosios Britanijos tik Island City, įsikūręs ant Portsea sala. Docklands plotas Portsmouth jau seniai svarbu Royal Navy (ir beje, kur gyvena seniausias pasaulyje doką) ir yra veislės mūsų pėsčiųjų ir valčių turai, kuri duos jums pažvelgti į miesto praeitį. The Waterfront yra gavau daug reikia renovuoti, per pastarąjį dešimtmetį. Vienas iš rezultatų yra Spinnaker bokštas, kuris gali būti aiškiai žiūrima kaip įvedate prievadą.

Apie St Malo

Tai gražus miestas įkurtas 6 amžiuje Velso vienuolių, senosios sutvirtintų miestų, taip pat žinomas kaip Intra muros širdis, tarsi viduramžių labirintą alsuoja mažas parduotuvių ir restoranų. Kiti lankytini objektai yra senovės citadelė, Katedros Sent Vinsentas, pastatytas 12 amžiuje St Malo Château kuris taip pat turi Musée de l'Histoire, Grand Aquarium, pylimai ir daug daugiau