Portsmouth Le Havre Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 7 perėjimų per savaitę
    5 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Portsmouth-Havras maršrutas pateksite į Vakarų Prancūzijoje širdį. Daugeliui žmonių šis maršrutas gali sutaupyti daug vairavimo laiko per Dover-Calais. Havras taip pat yra vienas iš artimiausių uostų į Paryžių. Kirtimo trunka tik iš trijų valandų ir 45 minučių "ir" Portsmouth turi didelę kelių jungtimis todėl tai ideali uosto išvykimo tiems įsikūrusi Pietryčių Pietų ir.

Taigi galite rasti geriausiai kaina ir kirtimas jums, AFerry palygina Portstmouth-Havras plaukimo prieš Newhaven-Dieppe "ir" Portsmouth-Caen reisų.

Mažos Portsmouth Le Havre kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

Portsmouth-Havras keltų tvarkaraščiai pagal sezono

Buriavimas valdo Brittany Ferries ir taip pat Brittany Ferries "naujosios ekonomikos Gamintojas:. Brittany Ferries économie

Jei plaukti nuo 15 gegužės 6-rugsėjį (tikslios datos gali keistis per sezoną) šeštadienį ir sekmadienį Jums plauks ant aukšto greičio laivo, Normandija Express,. Tai grafikas turi keletą privalumų:

  • Ankstyvas 7am reisai reiškia, kad galite būti Prancūzijoje pietums
  • Portsmouth "Le Havre per 3 valandas ir 45 minučių
  • visą spektrą Laivo įrangos, įskaitant patogus salonas

Portsmouth "į Le Havre économie aptarnavimas

naujasis économie tarnyba iš Brittany Ferries yra skirtas tiems, kurie nori pigiau kerta, bet yra paruošti keletą nedidelių aukų kalbant apie greitį ir paslaugų laive.

keltas išvyksta iš 23:15 val kiekvieną vakarą nuo Portsmuto nuo gegužės vidurio iki lapkričio pradžios. Keltas atvyksta 08:30 val ryte. Reiškia, kad jūs esate visiškai atsipalaidavę ir pasirengę ką lenkia. Jūs galite taip pat pamatyti ir užsisakyti platų kabinų, kaip jums padaryti jūsų užsakymą.

Du keltai veikti Economie paslaugos, Etretat ir Baie de Seine . Dėl Eretrat, rasite barą, kino ištaigingas baras ir poilsio zona. Baie de Seine yra kavinė, baras ir nedidelis vaikų žaidimų aikštelė.

Laive Normandija Express

Jei nenorite plaukti ant Economie paslauga jums bus plaukti laivą Normandija Express,. Tai prabangus modernus didelės spartos keltų su viršų greitis apie 42 mazgų (78 KPH).

Visi keleiviai šioje keltu gauna į nemokamas Sėdima sėdynės vietą. Ir jei jūs norite gydyti save taip pat galite atnaujinti į klubą sėdynės. Šie patogūs odinės sėdynės turi papildomą kojoms ir pėdų-poilsio, individualius Skaitymo šviesa ir USB įkrovimo taškų. Nemokami žurnalai ir laikraščiai, taip pat nemokami arbata, kava, vanduo arba apelsinų sultys taip pat įskaičiuotas į kainą, jei jūs atnaujinti.

Jei išgalvotas Užkandote valgyti rasite du barus ir kavinę, tarnauja šviežių sumuštinių, salotų, pyragaičiai, užkandžiai, šalti gėrimai, arbatos ir kavos.

Apie Portsmouth

Portsmouth yra Didžiosios Britanijos tik Island City, įsikūręs ant Portsea sala. Docklands plotas Portsmouth jau seniai svarbu Royal Navy (ir beje, kur gyvena seniausias pasaulyje doką) ir yra veislės mūsų pėsčiųjų ir valčių turai, kuri duos jums pažvelgti į miesto praeitį. The Waterfront yra gavau daug reikia renovuoti, per pastarąjį dešimtmetį. Vienas iš rezultatų yra Spinnaker bokštas, kuris gali būti aiškiai žiūrima kaip įvedate prievadą.

Apie Le Havre

Havras keltų uostas yra pirmasis uostas, tuo Lamanšo įėjimo, ir yra įsikūrusi didžiausia miesto Normandijos širdyje, su 196,000 gyventojų. Havre De Grace buvo įkurta 1517 karaliaus Francois (1), nes dumblėjimas up iš Honfleur ir esančių upės Senos įlankoje Harfleur uostus. Jūs galite užsisakyti visas Keltai į Le Havre su AFerry

Havras "yra įsikūręs prie Senos upės žiočių Paryžiuje tik 200km atstumu, todėl Havras arčiausiai uosto į Paryžių. Pati Havras yra puiki vieta apsilankyti su savo ekskursijų ir apsipirkti. Daug parduotuvių yra iš gatvės rinkose ir prekybos centrų formos. Quartier "Grand centras yra pagrindinis prekybos centras, su dengta rinkoje ir pėsčiųjų gatvėse. Quartier St Francois yra netoli uosto ir turi kasdien žuvų turgus, taip pat žavūs barų ir restoranų. Havras dabar taip pat gali pasigirti Frances didžiausios skate parkas, kuris yra idealiai tinka šeimoms ir vaikams.