Portsmouth keltų

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Portsmutas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Portsmouth su AFerry. Keltai į Portsmouth, Anglijoje, yra iš Prancūzijos, Ispanijos, Normandijos salos ir Isle of Wight. Jūs galite imtis keltu į Portsmouth iš 10 keltų uostuose:

Portsmouth "Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Portsmouth valdo Brittany Ferries, Condor Ferries ir Wightlink , Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Portsmouth, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Portsmouth, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Lymington, Newhaven ir Plymouth, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Portsmouth keltų su Brittany Ferries Condor Ferries ir Wightlink yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Portsmouth bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Santander - Portsmouth
(Brittany Ferries)
403 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 3 d., ketvirtadienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 10 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1
Bilbao - Portsmouth
(Brittany Ferries)
375 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 4 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 1 d., ketvirtadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2
Caen - Portsmouth
(Brittany Ferries)
261 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 14 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 1 d., ketvirtadienis (Vienas kryptis)
 • Kemperis + 2
 • Portsmouth keltų
 • Portsmouth keltų
 • Portsmouth keltų

Apie Portsmouth

Portsmouth yra Didžiosios Britanijos tik Island City, įsikūręs ant Portsea sala. Docklands plotas Portsmouth jau seniai svarbu Royal Navy (ir beje, kur gyvena seniausias pasaulyje doką) ir yra veislės mūsų pėsčiųjų ir valčių turai, kuri duos jums pažvelgti į miesto praeitį. The Waterfront yra gavau daug reikia renovuoti, per pastarąjį dešimtmetį. Vienas iš rezultatų yra Spinnaker bokštas, kuris gali būti aiškiai žiūrima kaip įvedate prievadą.

Portsmouth, įsikūręs Pietų Anglijos pakrantės tarp Southampton ir Brighton, yra JK antras judriausių uostų ir turi didžiuotis Karinio jūrų laivyno istorijos - tai net namo Lord Nelson s "HMS Victory" , Jūs galite palyginti ir rasti pigiausią keltų reisų laisvų nuo Portsmuto su mūsų lengva naudotis internetu forma. Keltų bendrovės, pavyzdžiui, Brittany Ferries, Brittany Ferries Economie, Condor Ferries ir Wightlink veikti nuo Portsmuto uostą. Žemiau galite rasti visus Portsmutas keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė ir mūsų geriausias ir naujausias kainas.

Keltai į ir iš Portsmouth

Brittany Ferries įkurta 1972 metais, yra viena iš pirmaujančių keltų bendrovė vakarinėje ir centrinėje kanale Keltai į Ispanijos, Prancūzijos šiaurėje ir Korkas Airijoje. Brittany Ferries veikia viena moderniausių laivynų apie kanalą. Brittany Ferries vėliau laivas, MV dangtelis Finistère pradėjo veikti 2010 metais ir valdo Portsmouth į Santander "ir" Portsmouth į Cherbourg maršrutais. Laivo įrangos apima patogus salonas sritis, interneto prieigos ir platų barų ir restoranų. Borto kai kurių didesnių laivų jūs taip pat galite rasti kino teatruose, vaikų pramogų ir diskotekas.

Brittany Ferries économie yra naujai pradėtos keltų tarp Portsmouth ir Prancūzijoje ir Ispanijoje. Tai yra "ne-maivymasis" paslaugos, idealiai tinka tiems, kurie nori keliauti ne pigiausios kainos. Etretat yra laivas veikianti naują Economie paslaugą. Laive rasite baras, vaizdo ištaigingas poilsio zona ir vonios kabinas.

Condor Ferries siūlo keltų reisų iš Portsmouth į Cherbourg Šiaurės Prancūzijoje. Condor Ferries "taip pat yra vienintelis operatorius teikti automobilių keltų paslaugas į Normandijos salos Gernsis ir Džersio iš žemyninės Karalystėje. Visi Condor Ferries laivai turi Laivo įrangos asortimentą. Tai apima barai ir vakarienės zonos. Borto jų greičiau ir mažesniais laivais rasite savitarnos kavinė realizavimo ir užkandžius. Jų didesnių laivų yra pilni restoranai.

DFDS Seaways siūlo keltų reisų iš Portsmouth į Le Havre Šiaurės Prancūzijoje, maršruto anksčiau valdo TRANSMANCHE ir LD Lines. DFDS Seaways keltai pasiūlyti Laivo įrangos įvairovė. Atsipalaiduokite didinga panoraminiu lounge, ar patraukti užkandžiai bare arba savitarnos restorane. Vaikams, žaidimų aikštelės yra prieinami, taip pat televizijos ir video žaidimai. Borto Pirkinių taip pat galima parduoti laikraščius, dovanos ir kelionės reikmenys turėtų pamiršote nieko savo kelionę.

Wightlink keltai "> eksploatuoja keltai tarp Portsmouth ir Fishbourne ir Ryde dėl Isle Wight. Wightlink keltai vykdyti kasmet daugiau nei 5,5 mln keleivių. Wightlink keltai turi parką 11 įprastinių automobilių keltų ir trijų greitų katamaranais, galinčių labai dideliu greičiu. Wightlink keltai turi borto kavinė-baras įrenginių, šunų draugiškas vietovėse ir kitose pramogoms. Jų katamaranai negali turėti visą spektrą paslaugų, tačiau siūlome skrydžio stiliaus sėdynes ir siekiama kasdien priemiesčių į Isle of Wight.

Hovertravel keltai " siūlo sparčiausiai perėjas visame Solent tarp Portsmouth ir Ryde į Isle of Wight. Hovertravel s veikti labai dideliu greičiu visureigių su oro pagalve, galinčius nešti apie 130 keleivių ir pasiekti važiuojant didesniu nei 45 mazgų, kurie yra maždaug 52 mylių per valandą.

Taigi, užsisakyti savo keltu į Prancūziją, Ispaniją ar Normandijos salos vieno iš Anglijos judriausių ir labiausiai istorinių uostuose AFerry.

Portsmouth Port

Portsmouth turi tradiciškai buvo "antrasis pasirinkimas" žmonėms, norintiems keliauti į Prancūziją, bet ne eiti per trumpesnį Doveris Kalė maršrutu. Šiandien ji vis dar kelia didelį pasirinkimą išvykimo uoste, juolab kad visi keltai į ir iš Portsmouth galima užsisakyti internetu per AFerry.

Portsmouth uosto įrenginiai

Portsmouth turi daugiau patogumų nei galite purtyti ne lazda, įskaitant terminalo parduotuvių, restoranų, kavinių ir tualetų. Yra pilnas neįgaliesiems visoje terminalo.

Kelionė į Portsmouth

Portsmouth gali būti lengvai pasiekiami iš Londono per P3 ir M27. Taip pat yra reguliariai traukiniai į ir iš Portsmouth. Nepamirškite suteikti papildomo laiko, jei jūs ketinate keliauti piko valandą.

Portsmutas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Brittany Ferries

Portsmouth International Port,Wharf Road,Hants, PO2 8RU, United Kingdom

Condor Ferries

Portsmouth International Port, George Byng Way, Portsmouth, Hampshire, PO2 8SP, UK

DFDS

Portsmouth International Port, George Byng Way, Portsmouth, PO2 8QW, United Kingdom

Wightlink

Gunwharf Terminal - Car Ferry Terminal, Gunwharf Road, Portsmouth, PO1 2LA, United Kingdom