Portsmouth į Caen Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimai kasdien
    5 valandos 45 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Portsmouth į Caen keltas jungia Angliją į Prancūziją ir valdo Brittany Ferries. Taip pat lyginti kainas ir kartų Portsmouth į Caen, mes taip pat parodyti jums rezultatus Newhaven į Dieppe ir Portsmouth Le Havre, siekiant padėti jums gauti iš Anglijos į Prancūziją ne geriausias laikas, už geriausią kainą.

vidutinė kaina rasti mūsų klientams Portsmouth į Caen neseniai £ 284

.

" Užsisakykite Portsmouth į Caen keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Portsmouth. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Portsmouth į Caen

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Portsmouth "Caen maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Portsmouth į Caen, todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime savo Portsmouth į Caen keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Portsmouth į Caen maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Portsmouth į Caen keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Mažos Portsmouth į Caen kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Portsmouth į Caen keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Portsmouth į Caen. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Portsmouth į Caen maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Portsmouth į Caen keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Portsmouth į Caen yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Portsmouth

Portsmouth yra Didžiosios Britanijos tik Island City, įsikūręs ant Portsea sala. Docklands plotas Portsmouth jau seniai svarbu Royal Navy (ir beje, kur gyvena seniausias pasaulyje doką) ir yra veislės mūsų pėsčiųjų ir valčių turai, kuri duos jums pažvelgti į miesto praeitį. The Waterfront yra gavau daug reikia renovuoti, per pastarąjį dešimtmetį. Vienas iš rezultatų yra Spinnaker bokštas, kuris gali būti aiškiai žiūrima kaip įvedate prievadą.

Apie Caen

Kajenas yra Žemutinės Normandijos sostinė ir nustato tarp dviejų upių: Ornas ir ODON. Kajenas buvo vienas iš daugelio miestų kenčia nuo žalingo poveikio Antrojo pasaulinio karo.

miestas buvo subombarduotas D-Day ir yra sakoma, kad sudegė per savaitę prieš išlaisvino. Žala buvo dideliu mastu ir tik pėdsakų, kad išlieka buvo apie Chateau pylimai ir du didieji vienuolynus. Tai buvo pastatyta Vilhelmas I Užkariautojas, kai jis įkūrė miestą 11 amžiuje.

Paplūdimiai yra D-Day iškrautus ir vieni iš geriausių aplankyti svetaines šilkmedžio Harbour ne Arromanches (į šiaurės rytus nuo Bayeux) ir "Pointe du Hoc ant Omaha Beach. Kajenas turi puikias prekybos įrangą ir daug kitų istorinių vietų aplankyti.