Porto Heli keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Porto Heli su AFerry. Buities paslaugos Graikijoje yra iš Porto Heli į Pirėjo.

Porto Heli Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Porto Heli valdo Graikijos Seaways. Kai ieškote keltu į Porto Heli, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Porto Heli keltai su Graikijos Seaways yra žinomas dėl savo komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Porto Heli bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Porto Heli keltai
  • Porto Heli keltai
  • Porto Heli keltai

Apie Porto Heli

"Porto Heli, taip pat parašyti Portas Cheli arba Portocheli, yra kaimas Kranidi savivaldybėje. Jo artumą į Atėnus, kad tai puikus atspirties taškas už nuostabų atostogų Pietų Graikijoje. Portas Heli yra gyvas vasaros kurortas įsikūręs apie Argolidės įlanka, 6 km į pietus nuo Kranidi įlankoje, ant žemyninėje Graikijoje. Gražaus smėlio paplūdimiai pasiūlyti plaukimo, poilsio ir vandens sporto, pavyzdžiui, vandens slidės, parašiutu, vėjo banglenčių ir nardymo. Yra paslėptų įlankos ir paplūdimiai, kuriuos galima pasiekė dviračiu ar baidarių, punktyras aplink Argolis Penninsula.

Keltai į ir iš Porto Heli

Graikijos Seaways " yra viena didžiausių Graikijos keltų kompanijos. Taip pat tradicinių keltų, bendrovė taip pat eksploatuoja katamaranų tipo laivus ir greitai keltais, kurių gali būti iki 50% greičiau nei įprasti keltais. Jų keltai yra modernus ir pasiūlyti visą spektrą įrenginių laive.

Koks būdas jums į arba iš Porto Heli, esate tikri, kad turite puikią kelionę su šio garsaus graikų keltų bendrovės.

Portas Heli Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Hellenic Seaways

Porto Heli Port, Epidavrou-Kosta Street, Port Heli (Porto Cheli), Greece