Portoferraio į Piombino Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

 • 9 perėjimai kasdien
  30 minutes
  Gauti kainą
 • 15 perėjimai kasdien
  30 minutes
  Gauti kainą
 • 4 perėjimai kasdien
  40 minutes
  Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Portoferraio į Piombino keltas jungia Elba į Italiją ir valdo Korsika-Sardinija Keltai, Moby Lines ir Toremar. Taip pat lyginti kainas ir kartų Portoferraio į Piombino, mes taip pat parodyti jums rezultatus Cavo į Piombino ir Rio Marina į Piombino, siekiant padėti jums gauti iš Elba į Italiją ne geriausias laikas, už geriausią kainą.

vidutinė kaina rasti mūsų klientams Portoferraio į Piombino neseniai £ 49 su Toremar

.

Jei šiandien Užsisakykite Portoferraio į Piombino keltu su AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Portoferraio. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Portoferraio į Piombino

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti nuo Portoferraio Piombino maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Portoferraio į Piombino, todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Portoferraio į Piombino keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Portoferraio į Piombino maršrutą ir kelionės laiką. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Portoferraio į Piombino keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Portoferraio į Piombino keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Portoferraio į Piombino. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Portoferraio į Piombino maršrutą tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Portoferraio į Piombino keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Portoferraio į Piombino yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Portoferraio

Jei sugriauti vardą Portoferraio, tai reiškia "Iron Gate". Ji gauna šį pavadinimą, nes iš didžiulius kiekius geležies rūdos išgauti ant Elba ir išsiųstų Italijos žemyne.

Apie Piombino

originalus svetainė Piombino pradžių buvo nedidelis kaimas ne didesniu mieste. Kai didesnis miestas buvo užpultas Graikijos piratų, vietiniai gyventojai buvo gyventojus į Piombino kaime, kuris palaipsniui išaugo į miestą ji yra šiandien.

Taigi, užsisakyti keltu iš šios didingos ir istorinio uostamiestyje paprastai ir saugiai AFerry.