Portoferraio keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Portoferraio Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Portoferraio su AFerry. Jūs galite naudoti Portoferraio imtis keltai aplink Elba ir Korsiką ir Italijoje. Buities paslaugos Elba galima gauti iš Portoferraio į Cavo o keltai atokiau nuo Elba plaukti į Bastia ir Piombino.

Portoferraio Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Portoferraio valdo Korsika-Sardinija Keltai, Moby Lines ir Toremar. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Portoferraio, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Portoferraio, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Cavo ir Rio Marina, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Portoferraio keltai su Korsika-Sardinija Keltai, Moby Lines ir Toremar yra žinomi už jų komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Portoferraio bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Portoferraio keltai
  • Portoferraio keltai
  • Portoferraio keltai

Apie Portoferraio

Portoferraio yra sostinė mažų istorinių saloje Elba tarp Šiaurės Italijos pakrantės ir Korsikos. Jei sugriauti vardas Portoferraio, tai reiškia "Iron Gate". Ji gauna šį pavadinimą, nes iš didžiulius kiekius geležies rūdos išgauti ant Elba ir išsiųstų Italijos žemyne.

Keltai į ir iš Portoferraio

Toremar keltai įkurta 1976 metais, teikia keltai iš Portoferraio ant Elba į Piombino ir Rio Marina Italijos žemyne. Šiandien ji yra labai užsiėmę operatorius. 2009 metais, ji atliko beveik 2 milijonus keleivių laive savo laivyno aštuonių Modernus ir jaukus laivus. Borto rasite oro kondicionierius ir eskalatoriai ir dauguma keltai taip pat teikia barai ir prekybos pasažas. Tėvams, keliaujantiems su mažais vaikais žaidimų aikštelės yra naudingas papildymas Laivo įrangos.

Moby Lines keltai " teikia keltai iš Portoferraio apie Elba į Piombinon Italijoje. Moby Lines Keltai ateiti su įvairių Laivo įrangos. Visi Moby Lines keltai turi vaikų žaidimų aikštelės, žaidimų kambariai ir restoranas įrenginius, taip pat iš kajutės ir sėdimųjų variantų. Kai Moby Lines keltai taip pat baseinai, a la carte restoranų ir barų.

Korsika Sardinija keltai " yra viena iš pagrindinių keltų bendrovių, aptarnaujančių Korsikos ir Sardinijos salų. Nuo Piombino jie eiti į Bastija Šiaurės Rytuose Korsikos. Laive Korsika Sardinija keltu, rasite paslaugų ir įrenginių, įskaitant erdvūs holai, barų, restoranų ir parduotuvių asortimentą.

Užsisakykite keltu į žemyninę Italiją nuo gražioje ir istorinėje miesto Portoferraio garsaus saloje Elba paprastai ir saugiai AFerry.

Portoferraio Port

Portoferraio yra didžiausia gyvenvietė Italijos saloje Elba, kuris yra įsikūręs Livorno provincijoje. Tai vartai į salą, jungiantis Elba Italijos žemyninės uosto Elba per iš Piombino uostą. Visi keltai į ir iš Portoferraio galima užsisakyti su AFerry.

Portoferraio uosto įrenginiai

Portoferraio turi visas pagrindines priemones turėtumėte reikia.

Kelionė į Portoferraio

Portoferraio yra didžiausias miestas ant Elba Island, todėl lengva rasti iš viso saloje. Kai į miestą, uostą yra gerai pažymėtos.

Portoferraio Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Corsica-Sardinia Ferries

Stazione Marittima, 57037 Portoferraio, Elba

Moby Lines

Viale Ninci, I - 57037, Portoferraio, Elba

Toremar

Calata Italia 42, 57037 Portoferraio, Elba