Porto Velas keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Portas Velas Maršrutai

Užsisakykite keltu į Porto Velas su AFerry. Buities paslaugos Azorų galima gauti iš Porto Velas į Pico/Madalena, Porto de S. Roque ir Porto Horta.

Portas Velas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Porto Velas yra valdomas iki Atlânticoline. Kai ieškote keltu į Porto Velas, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Portas Velas keltai su Atlânticoline yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Porto Velas bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Porto Velas keltai
  • Porto Velas keltai
  • Porto Velas keltai

Apie Porto Velas

Porto Horta esančiame San Jorge Island. Saloje yra vienas iš rastų Azorų devynias salas - salų grupė 850 mylių į vakarus nuo Portugalijos pakrantės. Šis Jurgio mieste turi tik 5500 žmonių (apytiksliai) gyventojų. Velas, miestas, kur uostas yra, buvo pirmasis apgyvendintas plotas saloje. Pati miestas yra labai žavinga su mažais siauromis gatvelėmis ir gana sode centre. Jūs taip pat rasite bažnyčia, dvaro rūmų ir sakralinio meno muziejus, kuris gali pasigirti religinių artefaktų ir tapybos kolekciją. Jei eisi šiek tiek toliau iš miesto, jums ateis visoje nedidelis, bet gražus botanikos sodas, kuris taip pat siūlo keletą nuostabiu vaizdu.

Keltai į ir iš Porto Velas

Atlanticoline siūlo tiek transporto priemonių ir pėdų keleivių keltų paslaugas tarp Azorų salų. Jos veikia tris laivus, vadinamus Santorini Ariel " ir , Graikijos Vėjo ,. Laive rasite Maitinimo paslaugos, parduotuvės ir daug patogiomis sėdimomis vietomis pailsėti per iš savo kelionę.

Portas Velas uosto įrenginiai

Portas Horta keltų uostas yra arti miesto, kad leidžia keleiviams lengvą priėjimą prie vietos patogumais, pavyzdžiui, restoranų ir kavinių. Taip pat yra prie uosto, kurioje, jei reikia, galite išsinuomoti automobilį įmonė.

Kelionė į Porto Velas

Portas Horta keltų uostas yra lengvai prieinama iš kelių miesto. Jei turite savo automobilį galite naršyti prie uosto save, arba jei jūs keliaujate viešuoju transportu, tada taksi būtų jūsų geriausias pasirinkimas, nes autobusų paslaugos yra ribotas.

Portas Velas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Atlânticoline

Porto das Velas, 9800 - Velas, Ilha de Sao Jorge, Portugal