Porto Vecchio keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Porto Vecchio Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Porto Vecchio su AFerry. Keltai į Porto Vecchio, Korsikoje, yra iš Prancūzijos, Italijos ir Sardinijos. Jūs galite imtis keltu į Porto Vecchio nuo Golfo Aranci, Livorno, Marselis, Nica, Piombino, Porto Torres ir Tulonas.

Porto Vecchio Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Porto Vecchio valdo Korsika Linea, Korsika-Sardinija keltai ir La Méridionale. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Porto Vecchio, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Porto Vecchio, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Ajaccio, Bastia Bonifacio, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Porto Vecchio keltai su Korsika Linea, Korsika-Sardinija keltų ir La MERIDIONALE yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Porto Vecchio bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Porto Vecchio keltai
  • Porto Vecchio keltai
  • Porto Vecchio keltai

Apie Porto Vecchio

"Porto Vecchio yra Pietryčių Korsikos ir yra trečias pagal dydį miestas saloje. Taip pat uosto, Porto Vecchio yra turistų savo dešinę turistai traukia zonos paplūdimiu. Iš tiesų, per vasaros mėnesius miestelio gyventojai didina keturis kartus. Istoriškai, Porto Vecchio ekonomika priklausė nuo druskos ir tapo žinomas kaip "miesto druskos". Šiandien druskingos žemapelkės nebėra veikia ir gyvena iš pelkių paukščių įvairovė.

Keltai iš Porto Vecchio

"La Méridionale siūlo kabinos ir patogių vietų spektrą Sveikindamas darbuotojų ir kokybės virtuvės paruošti laive. Visa tai padeda padaryti stebuklinga patirtis padėjo muzikos Korsikos atmosferą.

SNCM keltai " yra pagrindinė operatorius Viduržemio jungiantis Italija, Graikija ir Kroatija. Nuo Porto Vecchio galite SNCM Keltai į Civitavecchia šalia Romos ir Marselio Pietų Prancūzijoje. Visi SNCM keltai teikia platų Laivo įrangos, įskaitant restoranus ir nemokamai apsipirkti. Kai kurie laivai taip pat teikiame žaidimų kambarys, baseinas, sūkurinė vonia ir diskoteka.

Taigi, užsisakyti keltu iš šis gražus Korsikos townto Italijos žemyninę paprastai ir saugiai AFerry.

Porto Vecchio

"Porto Vecchio yra puikus miestas pietinėje pakrantėje Korsikos, nustatyti prieš apsvaiginimo kalnų fone. Nuo Porto Vecchio tai yra įmanoma gauti keltu į Marselį ir Tulonas į Prancūzijos pietuose. Visi keltai iš Porto Vecchio galima užsisakyti per AFerry.

Porto Vecchio uosto įrenginiai

"Porto Vecchio turi visą spektrą įrenginių ir paslaugų.

Kelionė į Porto Vecchio

N198 arba N196 yra geriausias maršrutai imtis patekti į Porto Vecchio. Atkreipkite dėmesį, kad vasarą jis gali užtrukti 2 valandas ar daugiau naršyti per eismo kamščių: įsitikinkite, kad daug laiko už tai, kai jūs atvykstate sugauti savo kelto.

Porto Vecchio Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

La Meridionale

Quai de Syracuse, 20137 Porto Vecchio , Corsica

Corsica-Sardinia Ferries

Gare Maritime, 20137 Porto Vecchio , Corsica

Corsica Linea

Quai de Syracuse, 20137 Porto Vecchio, Corsica