Porto Torres keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Porto Torres Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Porto Torres su AFerry. Keltai į Porto Torres, Sardinijoje, yra iš Korsika, Prancūzija, Italija ir Ispanija. Jūs galite imtis keltu į Porto Torres iš Ajačas, Barselona, Civitavecchia, Genuja, Marselyje, Porto Vecchio, Propriano ir Tulonas.

Porto Torres Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Porto Torres valdo Korsika Linea, Korsika-Sardinija Keltai, Grandi Navi VELOCI, Grimaldi Lines, La Méridionale ir Tirrenia di Navigazione. Kadangi 6 keltų bendrovės veikia ir iš Porto Torres, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Porto Torres, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Arbatax, Cagliari ir Golfo Aranci, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Keltai su Korsika Linea ir kitų įmonių, veikiančių į ir iš Porto torres yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Porto Torres bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Genoa - Porto Torres
(Tirrenia di Navigazione)
362 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 3 d., ketvirtadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis - 2020 m. spalio 10 d., šeštadienis
  • autobusiukas + 1
  • Porto Torres keltai
  • Porto Torres keltai
  • Porto Torres keltai

Apie Porto Torres

Porto Torres į šiaurės vakarus nuo populiaraus ir istorinio saloje Sardinijoje, yra įsikūręs ne vakarinėje pakrantėje Italijoje. Ideali vieta tiems, kurie nenori praleisti ant kultūros mėgaudamiesi pajūrio atostogų. Šis miestas turi šlovingą romėnų ir viduramžių praeitį. San Gavino bazilika yra gerai verta aplankyti, pažintys nuo 11 amžiaus, ji yra sudaryta iš brangakmenių kietų akmenų, tokių kaip marmuras. Tai vienintelis pavyzdys tokio tipo Sardinijoje.

Keltai iš Porto Torres

SNCM keltai " yra pagrindinė operatorius Viduržemio jungiantis Italija, Graikija ir Kroatija. Nuo Porto Torres galite SNCM Keltai į Ajačas Propriano Korsikoje ir Marselyje Prancūzijos pietuose. Visi SNCM keltai teikia platų Laivo įrangos, įskaitant restoranus ir nemokamai apsipirkti. Kai kurie laivai taip pat teikiame žaidimų kambarys, baseinas, sūkurinė vonia ir diskoteka.

Moby Lines keltai " teikia keltai iš Porto Torres į Genuja į Italijos šiaurėje. Moby Lines keltai ateiti su įvairių Laivo įrangos. Laive rasite visas Moby Lines keltai turi vaikų žaidimų aikštelės, žaidimų kambariai ir restoranas įrenginius, taip pat iš kajutės ir sėdimųjų variantų. Kai Moby Lines keltai taip pat baseinai, a la carte restoranų ir barų.

Grimaldi Lines keltai " teikia keltai iš Porto Torres į Barseloną Ispanijoje ir Civitavecchia Italijoje netoli Romos. Grimaldi Lines, įkurta 1945 metais, turi vieną didžiausių laivynų keliomis paskirtimis ritinio ir išvažiuoti automobilis transportinius laivus pasaulyje. Visi Grimaldi Lines keltai yra dideli ir erdvūs ir siūlome platų paslaugų spektrą. Pavyzdžiui, restoranų ir barų ir vaikų žaidimų aikštelės kartu su patogiomis sėdimomis vietomis ir atskiri vonios kabinas, jei reikia.

"La Méridionale (anksčiau CMN) keltai" teikia keltai iš Porto Torres į Marselio Prancūzijos ir Propriano pietus Prancūzijos saloje Cosrsica. La Méridionale laivynas yra sudaryta iš trijų laivų Girolata Kalliste ir Scandola , kurie visi atlieka pėdų keleivius, automobilius ir krovinius. Laive rasite restoranų, vaikščioti denius, šiek kino teatrus taip pat erdvūs kabinos ir holai.

Grandi Navi VELOCI keltai įkurta 1992 metais, yra Italijos keltų operatorius, kuris jungia Italiją ir Siciliją su Sardinija, Ispanija, Tunisas, Malta ir Maroke. Jos veikia įspūdingą parką tradicinių ir kruizinių keltais. Jie siūlo platų kabinų, įskaitant neįgaliųjų kajutėse, visi su atskirais vonios kambariais. Laive jūs paprastai rasti pilnus ir savitarnos restoranai, užkandžių baras ir parduotuvės. Laive kai kurių didesnių laivų jūs taip pat gali rasti kino, baseinas ir net sporto salę. Nuo Porto Torres, jie išeina į istorinio Genujos Italijoje.

Taigi, užsisakyti keltu iš šio gražaus Sardinijos miestelio į Korsiką ir žemyninėje Europoje paprastai ir saugiai AFerry.

Portas Torress

Keltai iš Porto Torres į šiaurės vakarų pakrantėje Sardinija plaukti į Genujos Italijoje, Marselis Prancūzijoje Ajaccio ir Propriano Korsikos saloje. Visi keltai iš Porto Torres galima užsisakyti lengvai ir saugiai internete per AFerry.

Porto Torres uosto įrenginiai

"Porto Torres uostas yra visi pagrindinių patogumų, pavyzdžiui, tualetų, registruojantis ir automobilių stovėjimo aikštelė, bet labai mažai kitur. Nors uosto yra ne labai toli nuo miesto, todėl visi kiti patogumai yra kelios minutės pėsčiomis ar automobiliu.

Kelionė į Porto Torres

"Skubaus SS131 jungia Sardinijos poilsio Porto Torres. Taip pat yra traukinių paslaugos aplink salą, kuri leidžia jums gauti į Porto Torres.

Porto Torres Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

La Meridionale

Corso Vittorio Emanuele, 19, Porto Torres, Province of Sassari, Italy

Corsica-Sardinia Ferries

Stazione marittima, Porto Torres, Italy

Grandi Navi Veloci

S. P 42 Due Mari, 134/D, 07100 Sassari, Province of Sassari, Italy

Grimaldi Lines

1 Imbarco Porto Torres, Porto Torres, Italy

Moby Lines

07100 Sassari, Province of Sassari, Italy

Corsica Linea

Porto dei traghetti, 07046, Italy

Tirrenia di Navigazione

Stazione Marittima, Porto Torres 07046, Italy