Porto Santo Stefano keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Porto Santo Stefano Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Porto Santo Stefano su AFerry. Buities paslaugos Italijoje galima gauti iš Porto Santo Stefano į Isola del Giglio.

Porto Santo Stefano Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Porto Santo Stefano yra valdomas Toremar. Kai ieškote keltu į Porto Santo Stefano, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Porto Santo Stefano keltai su Toremar yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Porto Santo Stefano bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Porto Santo Stefano keltai
  • Porto Santo Stefano keltai
  • Porto Santo Stefano keltai

Apie Porto Santo Stefano

"Porto Santo Stefano yra uostamiestis miestas Monte Argentario pusiasalio pietinėje Toskanoje, į Italijos vakarinės pakrantės. Porto Santo Stefano yra labai populiarus atostogų paskirties tarptautinių turistų ir italai tiek, siūlanti gyva uostą su barų, kavinių ir nuostabiu panoraminiu vaizdu. Paimkite Atpalaiduojantis pasivaikščiojimas aplink vaizdingą miesto istorinio centro ir atvėsti su gėrimu ar Ledainė vieną iš daugelio barų ir restoranų. Kai esate pailsėję, galite tyrinėti, kuriuo Ispanijos tvirtovė, kuri buvo pastatyta 17 amžiuje kontroliuoti uostą, ar tiesiog pasideginti ant vieno iš daugelio Porto Santo Stefano paplūdimių, visi su nuostabiais vaizdais ir krištolo skaidrumo vandenyse.

Keltai į ir iš Porto Santo Stefano

Keltai į ir iš Porto Santo Stefano yra valdomas Toremar keltai, o galima užsisakyti su AFerry.

Toremar keltai , buvo suformuota 1976 metais Borto rasite oro kondicionierius ir eskalatoriai. Dauguma keltai taip pat teikia barai ir prekybos pasažas. Tėvams, keliaujantiems su mažais vaikais žaidimų aikštelės yra naudingas papildymas Laivo įrangos.

Porto Santo Stefano

vakarinėje pakrantėje Italijoje, Porto Santo Stefano yra jūrų uostas miestelis Grosseto, Tuscany provincijoje. Plotas dominuoja kalno Argentario šlaituose. Keltai į Porto Santo Stefano galima užsisakyti su AFerry.

Porto Santo Stefano uosto įrenginiai

"Porto Santo Stefano Keltų uostas siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginius.

Kelionė į Porto Santo Stefano

pagrindinis kelias nuo Porto Santo Stefano yra SS440, kuris nukelia jus aplink visą salą pakrantėje ir veda atgal į žemyninėje Italijoje.

Porto Santo Stefano Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Toremar

Via Vittoria , 58019, Porto Santo Stefano GR, Italy