Porto Horta keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Portas Horta Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Porto Horta su AFerry. Buities paslaugos Azorų galima gauti iš Porto Horta į Pico/Madalena ir Porto de S. Roque.

Portas Horta Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Porto Horta valdo Atlânticoline. Kai ieškote keltu į Porto Horta, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Portas Horta keltai su Atlânticoline yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Porto Horta bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Porto Horta keltai
  • Porto Horta keltai
  • Porto Horta keltai

Apie Porto Horta

Portas Horta keltų uosto įsikūręs pietrytinėje pakrantėje Faial, vienas iš rastų Šiaurės Atlanto vandenyno Azorų salų saloje. Saloje yra dalis Azorų, kuris yra devynių salų 850 mylių į vakarus nuo Portugalijos Šiaurės Atlanto vandenyne grupė. Keltai iš Porto Horta eiti į Porto de S. Roque nuo Pico, kitas iš Azorų salų. Šis maršrutas gali būti nubaustas lengvai ir pigiai internete su AFerry.

Ši Horta mieste turi tik 7000 žmonių (apytiksliai) gyventojų. Miestas yra dažnai naudojamas kaip sustojimo per jachtų kertančių Atlantą. Jūs dažnai pamatyti keletą fantastinių ieško jachtų įstatytas į prieplauką. Taip pat yra daug muziejų pora mieste, įskaitant vieną, kad turi apie Capelinhos vulkanas paroda. Čia rasite keletą ypatingų nuotraukas 1957 m ugnikalnio išsiveržimas Azorų.

Keltai į ir iš Porto Horta

Atlanticoline siūlo tiek transporto priemonių ir pėdų keleivių keltų paslaugas tarp Azorų salų. Jos veikia tris laivus, vadinamus Santorini Ariel " ir , Graikijos Vėjo ,. Laive rasite Maitinimo paslaugos, parduotuvės ir daug patogiomis sėdimomis vietomis pailsėti per iš savo kelionę.

Portas Horta uosto įrenginiai

Portas Horta keltų uostas yra arti miesto, kad leidžia keleiviams lengvą priėjimą prie vietos patogumais, pavyzdžiui, restoranų ir kavinių. Tuo pati uoste, rasite pagrindinius įrenginius, įskaitant automobilių stovėjimo aikštelė.

Kelionė į Porto Horta

Portas Horta keltų uostas yra lengvai prieinama iš kelių miesto. Jei turite savo automobilį galite naršyti prie uosto save, arba jei jūs keliaujate viešuoju transportu, tada kasdien autobusu ar taksi būtų jūsų geriausias variantas.

Portas Horta Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Atlânticoline

Terminal Marítimo do Porto da Horta. Angústias, Conceiçao., 9900-023, HORTA, Ilha do Faial, Portugal