Porto de S. Roque Keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Porto de S. Roque Maršrutai

Užsisakykite keltu į Porto de S. Roque su AFerry. Buities paslaugos Azorų galima gauti iš Porto de S. Roque Porto Horta ir Porto Velas.

Porto de S. Roque Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Porto de S. Roque valdo Atlânticoline. Kai ieškote keltu į Porto de S. Roque, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Porto de S. Roque keltai su Atlânticoline yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Porto de S. Roque bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Porto de S. Roque Keltai
  • Porto de S. Roque Keltai
  • Porto de S. Roque Keltai

Apie Porto de S. Roque

"Porto de S. Roque įsikūręs Pico saloje. Saloje yra vienas iš rastų Azorų devynias salas - salų grupė 850 mylių į vakarus nuo Portugalijos pakrantės Šiaurės Atlanto vandenyne. Šis Porto de S. Roque Miestas turi tik 3500 (apytiksliai) gyventojų. Mažas yra salos svarbiausias uostas ir žvejybos uostų. Mieste yra muziejus apie banginių medžioklės senas banginių gamykloje. Čia galite sužinoti apie banginių ir galima pamatyti senas apdorojimo mašinos ir katilai. Trumpas kelio rasite Piko kalnų, didžiausia iš Azorų salų kalnų. Jei jums padaryti jį į viršų, jums bus atlyginta su kai kuriais nuostabiu vaizdu.

Keltai į ir iš Porto de S. Roque

Atlanticoline siūlo tiek transporto priemonių ir pėdų keleivių keltų paslaugas tarp Azorų salų. Jos veikia tris laivus, vadinamus Santorini Ariel " ir , Graikijos Vėjo ,. Laive rasite Maitinimo paslaugos, parduotuvės ir daug patogiomis sėdimomis vietomis pailsėti per iš savo kelionę.

Porto de S. Roque uosto įrenginiai

"Porto de S. Roque keltų uostas yra labai paprastas ir tiesiog kažkur šokinėti ant ir išjungti keltu.

Kelionė į Porto de S. Roque

"Porto de S. Roque keltų uosto galima lengvai pasiekti per kelius. Yra vienas pagrindinis kelias, kad ratą saloje ir dar, kad gabalai per vidurį. Net nuo toliausiai taškas saloje ji turėtų imtis tik pusvalandį pasiekti uostą. Jei jūs neturite automobilį tada autobusu arba taksi būtų šalia geriausias sprendimas gauti į ir iš uosto.

Porto de S. Roque Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Atlânticoline

Porto da Sao Roque, Cais do Pico, 9940 - Sao Roque do Pico, Ilha do Pico, Portugal