Portland Maine keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Portlandas Meino yra mažas pajūrio miestas, labai koncentruota, restoranų, barų, teatrų ir parduotuvių. Jūs neturite keliauti labai toli patirti kažką naujo ir unikalaus Portland Maine, o jūros gėrybių turimą kokybės atkreipia žmonių iš visų pasaulio kampelių. Žemiau galite rasti visus Portlandas Meino keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

Specialūs pasiūlymai

  • Portland Maine keltai
  • Portland Maine keltai
  • Portland Maine keltai

Keltai į Portland Maine

Nova Star Kruizai veikia visiškai naują, state-of-the-art kruizinį keltą, kuris gali plaukti viršų greitis 21 mazgų.

laive su Nova žvaigždučių Cruises yra daug padaryti. Jūs turite užeigų pasirinkimas, ar norite mėgautis puikiu maistu ar patraukti kažką greitai ir skanu, o taip pat ir borto užeiga patiekiama vietos amatų alaus čiaupo. Pramogos Facilities include an laive kino, kazino, pilno aptarnavimo SPA ir vaikams žaisti zona.


Portlandas Maine uosto įrenginiai

keltų uostas yra į Portland Maine širdį , todėl jūs esate tik kelios minutės pėsčiomis arba važiuoti iš visais patogumais jums reikia, su daug viešbučių, restoranų bankų ir netoliese parduotuves.


Kelionė į Portland Maine

keltų uostas yra šiek tiek daugiau nei valanda kelio nuo Portlando tarptautinis Jetport, , kuris siūlo jungtis prie kitų didžiųjų miestų JAV.

Kaip ir galima tikėtis, į JAV greitkelių yra prižiūrimi taip, kad aukšto lygio, ir keliaujant automobiliu yra labai lengva. Jis visada gali būti verta planuoti savo maršrutą iš anksto, kad būtų išvengta rinkliavas.

Portlandas Meino prijungtas prie Bostono pagal geležinkelių paslaugų veikia 5 kartus per dieną. Kelionė laikas yra apie 2,5 val.


Ką daryti, Portland Maine

Portlandas dailės muziejus , turi didelę kolekciją meno ir nacionaliniu mastu pripažintų parodų. Rasite Amerikos ir Europos meną, taip pat Portretų vietos darbus per Maine.

Portlandas Meino yra gerai žinomas dėl jūros gėrybių ir yra daug nebrangia restoranuose prieinamas jums. Jūs rasite daug švelniavilnių pietūs, kaimiškas virtuvės ir greito maisto, pasirinkimo derinį, kad tiktų bet kokiai progai.

Portlandas observatorija " yra atvira kasdien vasarą, ir ekskursijos imtis apie 45 minučių. Ekskursija siūlo įspūdingas vaizdas į užimtas uosto ir žvilgsnis į savo istoriją ir paveldą kaip svarbią miesto simbolis jūrų kultūrą.


Kada aplankyti Portland Maine

Portlandas Meino tradiciškai turi didesnį gyventojų vasarą, ir daug daugiau turistų, nes tai daug patogiau vieta būti. Yra dažnai sniego audrų žiemą, ir nors keliai dažnai suarta, jūs turite atkreipti dėmesį į orų prognozės prieš jus galvą. Vasarą Portlandas Meino virsta gražiame pajūrio mieste jis yra žinomas dėl - miestas turi daugiau spalvų, šiltas temperatūras ir saulės, ir visi taikikliai galima mėgautis be sniego pavojus.


Užsisakykite Portlandas Meino keltu šiandien paprastai ir saugiai AFerry.

Apie Portlandas, Meinas

Portlandas yra labiausiai apgyvendinta JAV miestas valstybės Meino. Iš Portland uosto yra miesto yra didžiausia talpa uostas Naujosios Anglijos, taip pat svarbus jūrų uostas rytinėje Jungtinių Valstijų širdį. Keltas uosto pateikiama nuoroda į Yarmouth, Nova Scotia į Kanada.

Portlandas Meino Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Northumberland & Bay Ferries

12 Ocean Gateway Pier Portland ME,, 04101, USA

Nova Star Cruises

14 Ocean Gateway Pier Portland, ME 04101, USA