Uostas Airlie keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Airlie uostas yra boutique Marina Kvinslandas tarnauja daugiausia kaip bazę, iš kurios ištirti Sekminių salas ir Didysis barjerinis rifas. Kruizinių Whitsundays siūlo keltų paslaugas iš Port Airlie į Svajonę sala, Hamilton Island Marina, Sekminių sala ir Didysis barjerinis rifas. Žemiau galite rasti visus uostas Airlie keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

  • Uostas Airlie keltai
  • Uostas Airlie keltai
  • Uostas Airlie keltai

Keltai į ir iš uosto Airlie

"Cruise Whitsundays turi didelės spartos katamaranų aptarnaujančių įvairių salų Whitsundays parką.

Kiekvienas laivas erdviuose gyvenimo numerius su oro kondicionieriais, outdoors deniai mėgautis įspūdingų salų (ir net banginių kai kuriais sezonais) nuomonę. Borto barai taip pat yra su patogiomis sėdimomis vietomis ir gaiviųjų gėrimų asortimento.

Užsisakykite keltu iš uosto Airlie šiandien paprastai ir saugiai AFerry.


uostas Airlie pakilimo ir nusileidimo

Daugelis apgyvendinimas Airlie yra per pėsčiomis nuo uosto, todėl atvykimas ir išvykimas labai lengva.


Apie Airlie

Airlie yra pastatytas aplink prieplauką ir ten yra daug gražių elingų kurioje galite pasilikti, su vaizdu į prieplauką ir į jūrą. Palei pakrantę yra restoranų, barų ir mažmeninės prekybos asortimentas.

Airlie gerai ant Kvinslendo pakrantę todėl tai fantastiška vieta norintiems tyrinėti Sekminių salas ir Didysis barjerinis rifas.

Uostas Airlie Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas