Port Hardy keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

"Port Hardy yra miestas Vancouver Island, Britų Kolumbija, Kanada. Uosto yra tiems, tyrinėti Vancouver Island, kaip ji siūlo ryšius tarp salos ir Kanados pakrantėje vartai. Uosto Hardy pat yra lauko entuziastai prieglauda ištisus metus. Yra puikus nardymo galimybės ne saloje, taip pat žvejyba, žygiai ir laukinių tepimas. Taip pat yra parduotuvės, restoranai ir meno galerijos pramogauti jus. Keltai iš Port Hardy eiti į Bella Bella, Klemtu ir Prince Rupert. Galite užsisakyti keltu su AFerry

Specialūs pasiūlymai

  • Port Hardy keltai
  • Port Hardy keltai
  • Port Hardy keltai

Apie Port Hardy

"Port Hardy guli ant šiaurinio galo Vancouver Island Britų Kolumbija, Kanada. Tai pradžios taškas Cape Scott Provincial Park, Šiaurės pakrantės takas ir BC jūrų takas. Uosto Hardy pradžių buvo pavadintas po viceadmirolas seras Thomas Masterman Hardy, kuris buvo H.M.S. kapitonas Pergalė. Uosto Hardy susigiminiavę su Numata Japonijoje.

uosto Hardy Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

BC Ferries

6800 Highway 19, Port Hardy, BC V0N 2P0, Canada