Port Askaig keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

  • Port Askaig keltai
  • Port Askaig keltai
  • Port Askaig keltai

Apie Port Askaig

Uostas Askaig, žavioje ir istorinio saloje Islay Škotijoje, yra ne daugiau nei kelis namus, parduotuvė, degalinė, gelbėjimo priemonės stotis ir vienas viešbutis. Kai oras yra šiurkštus, nes ji yra saugioje padėtyje, uostas Askaig kartais naudojamas kaip alternatyvus keltų uosto keltais, kurie paprastai eiti į Port Ellen.

Uostas Askaig yra antra pagrindinė keltų uostas iš Islay auka ekskursijos saloje Colonsay ir Oban kartą per savaitę vasarą. Oban yra pagrindinis centru visais susisiekimo Vakaruose Aukštumų ir salų.

Uostas Askaig yra puiki vieta pabėgti nuo streso ir įtampos kasdieniniame gyvenime apie žemyną. Tiesiog nesulaukęs Port Askaig galite pamatyti magnficent Dunlossit namas, sala Pradžia milijardierius prekybininkai bankininkas ir žemės sklypo savininko Bruno L Schroder.

Uosto Askaig Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas