Poros keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Poros Maršrutai

 • Ermioni į Poros / Poros į Ermioni
  2 perėjimai kasdien
  55 minutes
 • Hydra į Poros / Poros į Hydra
  3 perėjimai kasdien
  30 minutes
 • Piraeus į Poros / Poros į Piraeus
  3 perėjimai kasdien
  1 valandos
 • Porto Heli į Poros / Poros į Porto Heli
  2 perėjimai kasdien
  1 valandos 35 minutes
 • Spetses į Poros / Poros į Spetses
  3 perėjimai kasdien
  1 valandos 20 minutes

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Poros su AFerry. Jūs galite naudoti Poros imtis keltai aplink Saronic Islands, taip pat. Buities paslaugos į Saronic Islands yra iš Poros į Hydra, o keltai atstumu nuo Saronic Islands plaukti į Methana ir Pirėjo.

Poros Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Poros valdo Graikijos Seaways ir Saroniku keltai. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Poros, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Poros, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Poros keltai su Graikijos Seaways ir Saronic keltai yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Poros bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

 • Poros keltai
 • Poros keltai
 • Poros keltai

Apie Poros

Poros Island yra ideali vieta, jei jūs nenorite keliauti per toli nuo Atėnų. Saloje yra taiki ir turi visą charakterį ir žavesį tipiškas graikų saloje. Barai ir kavinės Poros visi krantinėje leidžia jums mėgautis kranto grožį, o jūs mėgautis ramioje patiekalą iš vienos vietos restoranuose. Žiūrėti saulė yra labai populiarus tiek turistams, tiek vietiniams gyventojams.

Yra daug padaryti Poros. Nesvarbu, ar norite mėgautis vietinį patiekalą, Converse per kavos ar šildytis į saulėlydį šlovės, galite tai padaryti visus ir daugiau Poros. Nepriklausomai nuo maršruto imtis arba Poros, esate tikri, kad turite puikią kelionę su šia Graikijos keltų bendrovės.

Keltai į ir iš Poros

Graikijos Seaways " yra vienas geriausiai žinomų Graikijos keltų kompanijos. Be tradicinių keltų, bendrovė taip pat veikia katamaranų tipo laivus ir greitai keltai, kurie dažnai gali būti iki 50% greičiau nei įprasti keltais. Tai reiškia, kad jūs galite Island-hop visoje Graikijos salų ir turi dar daugiau laiko mėgautis savo tikslą. Rasite jų keltai yra modernus ir teikti visą spektrą įrenginių laive.

Saronic keltai , veikia keturių laivų laivynas; Phivos Archaeos "Apollon" Hellas " ir , Poseidonas Hellas" . Kiekvienas laivas yra įrengtas patogus holai, barai tarnauja karšto ir šaltų gėrimų ir užkandžių, ir daug atviro denio patirti vaizdu į Graikijos salas ir gražioje vandenyną.

Poros Jūrų Perkėla paslaugos

"Poros perkėla siūlo paslaugų ir įrenginių, skirtų keleiviams asortimentą.

Poros Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Hellenic Seaways

Akti Kalomoiras, 18020 Poros, Saronic Islands, Greece

Saronic Ferries

Akti Kalomoiras, 18020 Poros, Saronic Islands, Greece