Porečas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Porec su AFerry. Keltai į Porec, Kroatija, yra iš Italijos. Jūs galite imtis keltu į Porec iš Venecijos.

Poreč Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Porec valdo Atlas Kompas ir Venezia. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Porec, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Porec, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Hvaras, Mali Lošinj ir Novalja, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Porečas keltai ATLAS Kompas ir Venezia yra žinomas dėl savo komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Porec bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Porečas keltai
  • Porečas keltai
  • Porečas keltai

Apie Porec

Poreč keltų uosto įsikūręs Istrijos pusiasalyje Kroatijoje. Poreč keltų uosto įsikūręs ant uosto, kuris yra natūraliai apsaugota nuo jūros iki Sveti Nikola (Saint Nicholas) saloje. Poreč gyvena 6 amžiaus bazilikos. Pats miestas yra beveik 2000 metų ir buvo svarbus daugeliui iš eilės imperijų iš romėnų apie.

Užsisakykite keltu į Venecija iš vienos Kroatijos gražus šiaurinėje pakrantėje brangakmenių, paprastai ir saugiai AFerry. Jūs galite palyginti ir rasti pigiausią keltų reisų laisvų nuo Porec su mūsų lengva naudotis internetu forma.

Keltai į ir iš Porec

Atlas Kompaso , veikia du modernius laivus su lauko deniai, oro kondicionieriai sėdėjimo zonose ir baras, kuriame užkandžiai ir užkandžiai. Neapmokestinama prekybos yra prieinami laive.

Venecija Linijos " yra pagrindinis keltų bendrovė, kuri veikia tarp Italijos ir Kroatijos bei tarp Italijos ir Albanijos. Venecija Linijos turi tris didelės spartos katamaranų parką su naujausia oro pagalve technologija. Šie amatai yra neįtikėtinai greitai, bet taip pat stabili, o tai reiškia keliones yra comfortbale ir atsipalaiduoti.

"Commodore Autopilotas" laivas, Greitas automobilių Valčių Dora , turi du aukštus aviakompanija stiliaus krėslų, tiek visiškai oro kondicionieriai, siekiant padėti jums atsipalaiduoti jūsų kelionė. Are du laive barai, vienas viduje ir vieną lauke saulės denio.

Porečas uosto įrenginiai

Poreč turi pagrindines uosto infrastruktūrą. Atkreipkite dėmesį, kad keltai iš Porec tik galėtų imtis pėdų keleivių.

Kelionė į Porec

"Yra apie keturis autobusai per dieną Porec iš Zagrebo, kuri yra Kroatijos sostinė.

Poreč Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Atlas Kompas

Obala marsala Tita 6, , 52440, Porec, Croatia

Commodore Cruises

Poreč, 52440, Croatia

Venezia

Porec Dock, 52440, Croatia