Poole keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Pulas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Pulas su AFerry. Keltai į Poole, Anglijoje, yra iš Prancūzijos ir Normandijos salos. Jūs galite imtis keltu į Poole iš Cherbourg, Gernsis ir Džersio.

Pulas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Poole valdo Brittany Ferries ir Condor Ferries. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Poole, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Poole, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat parodyti jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Plymouth, Portsmouth ir Weymouth, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Poole keltai su Brittany Ferries ir Condor Ferries yra žinomas dėl savo komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Pulas bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Poole keltai
  • Poole keltai
  • Poole keltai

Apie Pulas

Antrojo pasaulinio karo metu, Pulas buvo vienas iš išvykimo uostų sąjungininkų invazija Normandijoje, kuris vyko D-Day. Šiandien, tai yra išvykimas uosto ramiausių eismo keleivinių keltų ir mažų yauchts.

Pulas yra pietinėje pakrantėje Anglijos Devono apskrityje ir yra populiarus turizmo paskirties dėka savo paplūdimiais ir energingas miesto centro. Jūs galite palyginti ir rasti pigiausią keltų reisų laisvų nuo Pulas su mūsų lengva naudotis internetu forma. Trys keltų bendrovės veikia iš Poole - Condor Ferries, Brittany Ferries ir LD Lines. Žemiau galite rasti visus Poole keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

Keltai į ir iš Poole

Condor Ferries " yra vienintelis operatorius teikti automobilių keltų paslaugas į Normandijos salas iš Didžiosios Britanijos. Išvyksta iš Poole į Gernsis ir Džersio yra sezoninis - paprastai Liko nuo balandžio iki spalio, ir iš Poole į St Malo nuo gegužės iki rugsėjo. Šie Kanalo salos keltai, taip pat prisijungti prie St Malo Prancūzijoje. Condor Ferries "yra modernus ir gerai įrengtas. Visi Condor keltai turi barų ir pavalgyti. Jų greitai laivų rasite savitarnos kavinės ir užkandžius. Jų didesni įprasti laivai taip pat yra visą restoranai.

Brittany Ferries " veikti keltų Anglijoje, Prancūzijoje, Airijoje ir Ispanijoje, ir yra rinkos lyderė vakarinėje Lamanšo. Nuo Poole, Brittany Ferries eiti į Cherbourg Šiaurės Vakarų Prancūzijoje. Brittany Ferries "laivynas yra viena iš moderniausių ant Channel. Laivo įrangos apima patogus salonas sritis, interneto prieigos ir platų barų ir restoranų. Dėl kai kurių didesnių laivų jūs taip pat galite rasti kino teatruose, vaikų pramogos ir net naktiniuose klubuose.

Poole uosto įrenginiai

Yra objektų kolekcija, įskaitant restoranų, kavinių, licencijuotos baras ir visą spektrą tualeto įrenginių, įskaitant neįgaliesiems naudotis.

Kelionė į Pulas

Jei vartojate M27, tai baigsis ir tampa A31. Tai nuves jus tiesiai Pulas centre.

Pulas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Brittany Ferries

New Harbour Road, Poole, Dorset, BH15 4AJ, United Kingdom

Condor Ferries

The Passenger Terminal, New Harbour Road South, Hamworthy, Poole, Dorset, BH15 4AJ, United Kingdom

LD Lines

New Harbour Road, Poole, Dorset, BH15 4AJ, England