Pulas į Cherbourg Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 7 perėjimų per savaitę
    4 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Pulas Cherbourg keltų valdo Brittany Ferries, veikia iki septynių kartų per savaitę. Su perėjimo metu tik 4 valandas ir 15 minučių, tai Brittany Ferries "trumpiausias buriavimo tarp Anglijos ir Prancūzijos.

Laivas tarnauja Pulas Cherbourg keltų maršrutą yra Barfleur , kurie turi daug Laivo įrangos, kad padėtų jums atsipalaiduoti ir mėgautis savo kelionę. Pietauti į savitarnos restoraną ir gauti Prancūzijos skonį prieš dokas, patraukti gėrimu bare, ar patraukti suvenyrai, dovanų ar atostogų pagrindai La Boutique. Yra daug vaikams padaryti per, su vaikų žaidimų kambarys ir vaizdo žaidimų kambarys. Nemokamas WiFi prieiga ant denio 7, kur pamatysite WiFi logotipą.

Ir Pulas ir Cherbourg turi puikias kelių jungtims padaryti jūsų kelionę taip sklandžiai, kaip įmanoma. Pulas yra lengvai pasiekiamas iš Pietų Anglijos ir Vakarų šalis, o Cherbourg turi modernias eismo nuorodas į Paryžių ir toliau į pietus.

Žemiau rasite artėjančius tvarkaraščius Portsmouth Cherbourg ir apytiksles kirtimo kartus. Jei yra, jums bus taip pat žr mažiausiomis kainomis mūsų klientai nerasta neseniai. Jei matote pasiūlymą jums patinka, naudokite Gauti Kaina užsakyti!

Mažos Pulas į Cherbourg kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Pulas į Cherbourg keltų

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Poole į Cherbourg. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Pulas į Cherbourg maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Pulas į Cherbourg keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Pulas į Cherbourg yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .