Ponza keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Ponza Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Ponza su AFerry. Buities paslaugos Italijoje galima gauti iš Ponza į Terracina.

Ponza Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Ponza valdo NLG. Kai ieškote keltu į Ponza, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Ponza keltai su NLG yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Ponza bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Ponza keltai
  • Ponza keltai
  • Ponza keltai

Apie Ponza

Ponza yra didžiausia Italijos Poncos salos ir yra įsikūręs Tirėnų jūroje prie Vakarų pakrantėje Italijoje. Vasarą Ponza yra populiarios romėnai, norintiems pabėgti nuo sostinės šilumos. Vakarėliai šviežių jūros gėrybių gražių pastelinių spalvų pastatai, kurie supa uostas yra ypač populiarus. Vaizdingas uostas, kuris paprastai yra pripildytas mažų žvejybos laivų, yra apsuptas restoranų, kavinių, kepyklų ir Žuvų pardavimui. Plaukimas salos krištolo skaidrumo vandenyse taip pat yra populiarus ir kai lengviausiai prieinama paplūdimiuose gali tapti gana užimtas vasarą.

Ponza anketa arti Italijos sostinėje reiškia, kad sala buvo populiarus pabėgimas paskirties teisę kelią nuo seniausių laikų iki šių dienų. Imperial laikais bajorų pastatytas prabangus vilos saloje, išnaudojant savo vistas, nes jie atsipalaidavo baseinuose tašytų iš uolos. Po imperijos žlugimo, sala buvo atsisakyta ir nebuvo atkurtos iki 1734, kai Karolio III Ispanijos - tuo metu pietų Italija valdė Burbonų dinastijos -. Įkurta Porto

Nuoma laivelį Ponza yra ypač gera idėja, jei norite pabėgti vasaros minios ir viskas, ko jums reikia yra paprastas vairuotojo pažymėjimas. Kai esate ne po kelių trumpų instrukcijų, jūs laisvai tyrinėti nesugadinta pakrantę ir ieškoti savo asmeninius vienetų rojuje.

Taigi, užsisakyti keltu iš Italijos "slaptą" saloje paprastai ir saugiai AFerry

Keltai į ir iš Ponza

SNAV keltai " yra pagrindinis keltų kompanija Viduržemio jungiantis Italija, Graikija ir Kroatija. Nuo Ponza, SNAV keltai eiti į Neapolį, Casamicciola saloje Ischia taip pat Ponza kaimyninės salos Ventotene. SNAV turi naujausias ir greičiausias laivynas Viduržemio daugiausia sudaro laivai su povandeniniais sparnais ir katamaranai, galinčių dideliu greičiu, o dar siūlo patogius keliones. Visi SNAV katamaranai ir laivai su povandeniniais sparnais turite kavinių ir batonėliams laive.

Ponza uosto įrenginiai

Ponza uostas yra ne didelis uostas ir todėl platus įrenginiai nereikia. Tačiau, yra daug kavinių, barų ir restoranų netoliese kaimynystėje.

Atvykimas į Ponza uosto

uostui adresas gali būti nustatyta, kad į dešinę. Uosto ir uosto akvatorija, tiesiog žinomas kaip "Porto" yra lengvai rasti ir kaip dauguma saloje yra sujungti kelių tinklo, uostas yra lengvai pasiekiamas automobiliu. Portas yra didžiausia gyvenvietė saloje. Jūs galite palyginti ir rasti pigiausius keltų kirtimo laisvų nuo Ponza su mūsų lengva naudotis internetu forma.

Ponza Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

SNAV

Banchina Molo di Fazio , I - 04027 Ponza , Italy