Pomorie keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Pomorie yra gražus miestas sėdi ant uolų pusiasalyje pietinėje Bulgarijos Juodosios jūros pakrantėje. Vienas iš pagrindinių lankytinų vietų piešimo žmones Pomorie yra 5km ilgio paplūdimys. Keltai į Pomorie yra su Bulgarija Fast Ferry, Buriavimas nuo Nessebar ir Sozopol, taip pat Bulgarijos Juodosios jūros pakrantėje.

  • Pomorie keltai
  • Pomorie keltai
  • Pomorie keltai

Keltai į Pomorie

Bulgarija motorlaivis " naudoja didelio greičio su povandeniniais sparnais keltai ir pateikti oro kondicionieriumi poilsio zonos su automatų užkandžiai. Bendrovė didžiuojasi teikti įdomų patirtį laive keleiviai, sukuria "plaukiojančiu virš vandens" jausmą. Darbuotojai laive yra labai gerai ir džiaugiamės galėdami atsakyti į bet kokius klausimus apie srityje esate Lankymūsi.

Pomorie uosto įrenginiai

Pomorie miestas yra aplink uostą, todėl tik kelios minutės pėsčiomis į miestą rasti bankai, bankomatai ir interneto kavinėse.


Kelionė į Pomorie

Jei esate ar netoli Nesebaras ar Sozopol, bulgarų Greitas Keltų yra bene greičiausias būdas pasiekti Pomorie. Atvyksite į miesto slenksčio su visais patogumais pėsčiomis.

Jei keliaujate automobiliu, pagrindinis kelias "E87" eina lygiagrečiai su pakrante leidžiantis jums pasiekti Pomorie patogiai iš bet rytinėje Bulgarijos. Nuo Sofijos, Bulgarijos sostinėje, A1 , kelių veda tiesiai į Burgas, tik į pietus nuo Pomorie. Tačiau tai yra 6 valandos kelio ir daug greičiau skristi į Burgas oro uostą, jei jūs ieškote likti ant kranto.


Ką daryti, Pomorie

Pomorie ežeras " yra sakoma, turi gydomųjų savybių, nuo purvo, kad yra po. Tai geriausiai matyti vasarą ypač dėl to, kad yra Birdy Sanctuary šalia kuris taip pat verta aplankyti. Nors populiarus tarp turistų, ežeras įsikūręs kaimo vietovėje su daugeliu vietinių family run kavinėse, leidžiantis patirti autentišką Bulgarijos kultūrą.

Dėl gydomųjų savybių purvo ir natūralaus mineralinio vandens Pomorie buvimas jau seniai traukia žmones ieško SPA procedūros, kurie yra prieinami daugumoje viešbučių srityje. Yra daug kurortų ir sveikatingumo centrai visame pasaulyje, tačiau jie gali pretenduoti į gamtos gydomųjų naudos, gaunamos Pomorie?

paplūdimys yra vienas iš Pomorie didžiausių turtą. Ilgas ir smėlio, su šiek tiek ne potvynio, tai puikiai tinka atsipalaidavimui, pripildyti jūsų įdegį, o strigti į gerą knygą. Tačiau, jei atsipalaiduoti nėra jūsų dalykas, yra Vandens laisvų jūroje.


Kada aplankyti Pomorie

Pomorie yra geriausios patirties vasarą, kai oro ir vandens temperatūra yra aukštesnė, o jūs beveik garantuotas saulės. Bulgarų Greitas Keltų veikia visą vasarą suteikia jums prieigą prie Nessebar ir Sozopol, šie bilietus galima užsisakyti per AFerry.

Užsisakykite Pomorie keltu šiandien paprastai ir saugiai AFerry.

Apie Pomorie

Pietryčių Bulgarija slypi miestą, vadinamą Pomorie su savo pajūrio kurorte. Pomorie įsikūręs ant uolų pusiasalyje Burgas Bay pietinėje Bulgarijos Juodosios jūros pakrantėje.

Pomorie Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Bulgaria FastFerry

66 Knyaz Boris I st., Pomorie 8200, Bulgaria