Polferries keltai

Polferries keltai
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

AFerry galite užsisakyti Polfererries iš Lenkijos į Švediją. Jūs galite užsisakyti keltų iš Gdansko į Stokholme, arba turi būti tiksli Nynashamn, kuris yra tik valanda kelio nuo sostinės automobiliu ar autobusu.

Taip pat galite užsisakyti keltų iš Swinoujscie į Ystad, kuris yra artimas Malmas.

Apžvalga

Registracijos informacija

Atvykite registruotis likus bent 90 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
4
Trumpiausias pervažiavimas:
Swinoujscie - Ystad
6 valandos 30 minutes
Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Polferries keltai Maršrutai

  Apie Polferries

  Polferries yra didžiausias keltas operatorius Lenkijoje buvo įkurta 1976 metais laive, jūs rasite Polferries parką modernių laivų turi puikią patogumais, įskaitant parduotuvių, kavinių, restoranų ir barų reiškia, bet . kelionė su Polferries privalo būti patogus ir be streso

  Polferries veikia trys keltai savo maršrutais:

  • Laivų: Baltivia ,
   Maršruto: Gdanskas - Nynashamn

   Savybės:
   kambarys 244 keleivių. Saulė denio. Pakelkite (liftas). Įvairių klasių erdvūs kajutėse, įskaitant neįgaliųjų kajutėse. Aeoroplane tipo sėdynės. Kavinė. Kavos baras. Parduotuvė. Nedarbingumo Bay. Dušai. Neįgalūs tualetai.

  • Laivų: Skandinavija ,
   Maršrutas: Gdanskas - Nynashamn

   Savybės:
   kambarį už 1816 keleivių. Panorama Bar. Pakelkite (liftas). Baras. Saulės baras. Kino. Įvairių klasių erdvūs kajutėse, įskaitant neįgaliųjų kajutėse. Aeoroplane tipo sėdynės. Kavinė. Restoranas. Kazino. Pinigų keitimo terminalas. Kavinė. Parduotuvė. Kosmetikos parduotuvė. Confererence kambarys. Nedarbingumo Bay. Dušai. Neįgalūs tualetai.

  • Laivų: , V/M Vavelio ,
   Maršrutas: , Swinoujscie - Ystad

   Savybės:
   kambarį už 1000 keleivių. Saulė denio. Savitarnos restoranas. Diskoteka. Pakelkite (liftas). A la carte restoranas. Grilio baras. Kinas/konferencijų kambarys. Įvairių klasių erdvūs kajutėse, įskaitant neįgaliųjų kajutėse. Aeoroplane tipo sėdynės. Kavos baras. Pinigų keitimo terminalas. Kavinė. Parduotuvė. Nedarbingumo Bay. Neįgalūs tualetai.

  2008 Polferries buvo apdovanotas sertifikatą, Leader Lenkijos turizmo kas mėnesį turizmo pramonės žurnalas Kelionės Rinkos . Šis prestižinis apdovanojimas nėra skiriama daug ir atstovauja tikrą antspaudą kokybę.