Pula keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Užsisakykite keltu į Pula su AFerry. Keltai į Pula, Kroatija, yra iš Italijos. Jūs galite imtis keltu į Pula iš Venecijos.

Pula Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Pula valdo Atlas Kompas ir Venezia. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Pula, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Pula, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Hvaras, Mali Lošinj ir Novalja padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Pula keltai ATLAS Kompas ir Venezia yra žinomas dėl savo komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Pula bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Pula keltai
  • Pula keltai
  • Pula keltai

Apie Pula

Pula yra pajūrio miestas ant Kroatijos Istrijos pusiasalio galiuko. Pula, taip pat yra žavus turistų savo teisę - garsėja romėnų amfiteatras, kuris datuojamas 1 a P.m.ē., taip pat geras susisiekimas su likusia šalies dalimi. Pati uostas yra įsikūręs netoli miesto centro ir arti pagrindinių kelių maršrutų A9 Route 66 prasme, kad vietos, kaip Porec, Novigrad ir Rijeka yra lengvai prieinama.

Miestas istoriškai sutelktas į vyndarystės, žvejyba ir laivų statybos ir jos ekonomikai ir daug likučių šiose pramonės šakose yra vis dar matomas. Tai verta laiko iš apsižvalgyti po miestą ir jo daug gražių istorinių pastatų.

Keltai į ir iš Pula

Atlas Kompaso , veikia du modernius laivus su lauko deniai, oro kondicionieriai sėdėjimo zonose ir baras, kuriame užkandžiai ir užkandžiai. Neapmokestinama prekybos yra prieinami laive.

"Commodore Autopilotas" laivas, Greitas automobilių Valčių Dora , turi du aukštus aviakompanija stiliaus krėslų, tiek visiškai oro kondicionieriai, siekiant padėti jums atsipalaiduoti jūsų kelionė. Are du laive barai, vienas viduje ir vieną lauke saulės denio.

Triestas Linijos , veikia dvi didelės spartos povandeniniais sparnais laivus; Cris m , ir Fiammetta m ,. Abu laivai plaukioja greičiu iki 35 mazgų, visiškai oro kondicionieriai ir teikti aukščiausios klasės paslaugomis, įskaitant baras, televizijos ekranuose ir muzikos.

Venecija Linijos Keltai , turi tris didelės spartos katamaranų aprūpintos naujausia oro pagalve technologija, kuri sujungia pažangias charakteristikas katamaranais ir visureigių su oro pagalve parką. Ši technologija leidžia greitis iki 40 mazgų, o užtikrinti nepaprastai patogų kelionę. Borto, Venecija Linijos Keltų siūlo Laivo įrangos, pavyzdžiui, erdvus ir vykdomosios stiliaus holai oro kondicionieriai, barų ir restoranų, kartu su mokesčių laisvos prekybos įvairovė.

Pula Port

Su istorija datuojamas daugiau nei 3000 metais, Pula yra istorinis būdas įeiti ir išeiti iš Kroatijos šalį. Keltai iš Pula eiti į Veneciją Italijoje ir galima užsisakyti internetu per AFerry.

Pula uosto įrenginiai

Pula uostas turi visas pagrindines patogumai turėtumėte reikia.

Kelionė į Pula

Yra autobusų susisiekimas su priemiesčiuose visoje Kroatijoje. Taip pat yra traukinių stotis pati Pula nors, dėl istorinių priežasčių, traukiniai išvykstantys iš Pula visi eiti į Slovėnijos, o ne prijungti prie Kroatijos poilsio.

Pula Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Commodore Cruises

52100, Pula, Croatia

Trieste Lines

Riva 14, , 52100, Pula (Pola), Croatia

Venezia

Riva, 52100 Pula, Croatia