Playa Blanca keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Playa Blanca Maršrutai

Užsisakykite keltu į Playa Blanca su AFerry. Keltai į Playa Blanca, Lanzarote, yra prieinami iš Kanarų salų. Jūs galite imtis keltu į Playa Blanca iš Corralejo.

Playa Blanca Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Playa Blanca yra valdomas Fred Olsen, LINEAS MARITIMAS Romero NAVIERA Armas. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Playa Blanca, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Playa Blanca, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose kaip Arrecife, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Playa Blanca keltai su Fred Olsen, LINEAS MARITIMAS Romero NAVIERA Armas yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės Playa Blanca bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Playa Blanca keltai
  • Playa Blanca keltai
  • Playa Blanca keltai

Apie Playa Blanca

Playa Blanca keltų uostas yra piečiausias miestas Lanzarote (Kanarų salos). Playa Blanca yra Lanzarotės naujausias ir sparčiausiai auganti kurortas. Tai vis sudėtingesnės nei kai kurių kitų kurortų saloje, ir turi didelį jachtų prieplauką, kai kurie iš geriausių vilų ir apartamentų saloje, taip pat daug kavinių ir restoranų lankytojams mėgautis. Playa Blanca, taip pat gali pasigirti gražus 9km ilgio paplūdimys, turizmo ir prabangių prekių parduotuvės, taip pat fantastišką naktinį gyvenimą barų ir restoranų.

Kurį įmonė pasirinkti jūsų kelto arba iš Playa Blanca, esate tikri, kad sklandžiai ir atpalaiduojančią kelionę, nes abi šios bendrovės siūlo aukščiausio lygio komfortą laive savo modernius keltus. Naudojant AFerry, galite lyginti šių bendrovių pusių pusėje rasti buriavimo laiką ir kainą, kurią reikia.

Keltai į ir iš Playa Blanca

Fred Olsen, Express, turi keltus, kurie sudaryti tik ultra-moderniais greitai keltų reiškia jūs pasieksite savo tikslą per rekordiškai trumpą laiką parką. Visi jų keltai funkcija yra baras ir kavinė, vaikų žaidimo aikštelė, taip pat palydovinė televizija. Fred Olsen, yra žinomas dėl siūlanti aukščiausio lygio komfortą ir aptarnavimą.

LINEAS MARITIMAS Romero " yra moderni ir įdomaus parką keltais keliaujantiems į ir iš Playa Blanca. Keleiviai gali mėgautis kai kvapą gniaužiantys vaizdai, o atsipalaiduoti su gėrimu iš baro. Kai kuriuose keltuose taip pat rasite stiklo apačios grindis, atskleidžiant jūros stebuklus!

Naviera Armas " yra moderni laivyną su dideliu pasirinkimu barų ir restoranų. Bet kelionė su NAVIERA Armas privalo būti patogus ir atsipalaiduoti patirtį.

Playa Blanca uosto įrenginiai

Kai atvyksite Playa Blanca Ferry Port rasite automobilių stovėjimo aikštelė, yra kavinė ir keletas mažai parduotuvės pažvelgti į o jūs laukti, kad Įsėdate keltas.

Kelionė į Playa Blanca

Playa Blanca keltų uostas yra lengva gauti per automobiliu ar viešuoju transportu.

Playa Blanca Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Fred Olsen

Calle Muelle de Playa Blanca, 35580, Canary Islands

Naviera Armas

Puerto de Playa Blanca, 35580 - Playa Blanca, Canary Islands (Lanzarote)

Lineas Maritimas Romero

Calle Muelle de Playa Blanca, 35580, Canary Islands