Piranas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Piran su AFerry. Keltai į Piran, Slovėnija, yra iš Italijos. Jūs galite imtis keltu į Piran iš Venecijos.

Piranas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Piran yra valdomas Venezia. Kai ieškote keltu į Piran, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Hvaras, Mali Lošinj ir Novalja, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Piranas keltai su Venezia yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Piran bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Piranas keltai
  • Piranas keltai
  • Piranas keltai

Apie Piran

Piranas (Pirano italų) yra gražus pakrantės miestelis įsikūręs pietvakarių Slovėnijos ir netoli sienos su Kroatija. Piranas istorinė grožis skolingas savo šaknis į tai, kad miestas buvo dalis Venecijos imperijos iki 1800 pradžioje. Jo senamiestis yra vienas iš geriausiai išlikusių istorinių miestų Adrijos jūros pakrantėje, su gražių likvidavimo gatvelių. Jo lengva įsimylėti su saulėlydžiais čia ir nuostabių jūros gėrybių restoranų skaniausia žuvis vietoje caugh. Piranas turi visą Venecijos žavesio be jo minios ir gali pasigirti kai kurie iš labiausiai nesugadintas paplūdimiai Viduržemio jūros. Čia galite ieškoti pakrančių uolos ir vidaus užkampis Istrijos pusiasalyje kelionėse kartu gamtos takai tarp pušų ir kiparisų miškus.

Keltai į ir iš Piran

"Commodore" Autopilotas " laivas, Greitas automobilių Valčių Dora , turi du aukštus aviakompanija stiliaus krėslų, tiek visiškai oro -conditioned padėti Jums atsipalaiduoti jūsų kelionę. Are du laive barai, vienas viduje ir vieną lauke saulės denio.

Triestas Linijos , veikia dvi didelės spartos povandeniniais sparnais laivus; Cris m , ir Fiammetta m ,. Abu laivai plaukioja greičiu iki 35 mazgų, visiškai oro kondicionieriai ir teikti aukščiausios klasės paslaugomis, įskaitant baras, televizijos ekranuose ir muzikos.

Venecija Lines keltai , tarp Italijos ir Kroatijos bei tarp Italijos ir Albanijos ir yra pagrindinis keltų kompanija šiame regione. Nuo Piran, Venecija Linijos eina į Veneciją Italijoje šiaurėje. Venecija Linijos turi tris didelės spartos katamaranų parką su naujausia oro pagalve technologija. Šie amatai yra neįtikėtinai greitai, bet taip pat stabili, o tai reiškia keliones yra comfortbale ir atsipalaiduoti.

Piranas uosto įrenginiai

Piranas turi daugybę patogumų, įskaitant vietas įsigyti maisto ir gėrimų, bankomatas ir galimybes neapmuitinamų parduotuvių.

Kelionė į Piran

Piranas yra aiškiai pažymėtos nuo H5 greitkelio m pabaigoje ir yra prieinama arba automobiliu ar autobusu. Nėra traukiniai vyksta į Piran. Jei keliaujate automobiliu, atkreipkite dėmesį, kad jiems neleidžiama viduje istorinių senų ketvirčius mieste.

Piranas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas