Piraeus Atėnai keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Pirėjo Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Pirėjo su AFerry. Jūs galite naudoti Pirėjo imtis keltai aplink Graikijoje ir Kretoje, Kikladų, Dodekaneso salos, Šiaurės Egėjo jūros salos ir Saronic Islands. Buities paslaugos Graikijoje yra iš Pirėjo į Katapola ir Porto Heli, o keltai atstumu nuo Graikijos plaukti iki 35 keltų uostuose:

Kadangi 9 keltų bendrovės veikia ir iš Piraeus, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Pirėjo mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Keltai su Egėjo greičio geležinkelio linijose ir kitų veikiančių įmonių ir iš Pirėjo yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Pirėjo bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Piraeus Atėnai keltai
  • Piraeus Atėnai keltai
  • Piraeus Atėnai keltai

Apie Pirėjo

"Piraeus (taip pat kartais vadinamas Pireas) buvo Atėnų uosto nuo seniausių laikų ir yra pagrindinis centras, jungiantis žemyninę Graikiją į Graikijos salas. Pirėjo buvo apgyvendinta daugiau nei 4000 metų ir matė istorija ateiti ir prieš, taip pat neįtikėtinai senovės graikų imperijos.

Užsisakykite keltu į idiliškas Graikijos salas iš pagrindinių Atėnų uosto paprastai ir saugiai AFerry. Jūs galite palyginti ir rasti pigiausią keltų reisų laisvų nuo Pirėjo mūsų lengva naudotis internetu forma. Žemiau galite rasti visus Piraeus keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

Keltai į ir iš Pirėjo Atėnuose

Egėjo greičio geležinkelio linijose keltai " Kelionių kasdien nuo Pirėjo į Kikladų salų Serifos, Sifnos, Milos, Kimolos, Folegandros, Tinos, Paros, Naksas, Ios ir visame pasaulyje garsaus Santorini ir Mikėnų. Rasite Egėjo greičio geležinkelio linijose moderni oro kondicionieriumi laivynas greitųjų laivų pasiūlyti platų Laivo įrangos. Galite pasirinkti vieną verslą arba ekonominės klasės sėdėjimo ir jų laivai ateiti su kava ir užkandžiai barų, parduotuvių ir interneto prieiga.

Anek ir Superfast yra jungiamas siekiant suformuoti parko parką 15 nuostabių šiuolaikinių laivų oro kondicionieriumi visi pasiūlyti visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Itin Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą. Dabar jūs taip pat galite užsisakyti už pinigų vertę "Kempingas laive" paslaugą AFerry.

ANES keltai , veikia dviejų laivų flotilę, Protėjas " ir Ag. Nektarios ,. Kiekvienas laivas turi visą spektrą vidaus ir lauko krėslų ir holai, ir yra prieinami laive užkandžių ir gaiviųjų gėrimų asortimentas.

"Blue Star Ferries" vienas didžiausių keltų kompanijų aptarnaujančių Graikiją. Nuo Piraeus, Blue Star Ferries eiti į kai kurių svarbiausių Graikijos salose, įskaitant Rodas, Santorini, Mykonos, Naxos, Koblues, Ios ir daugelis kitų. Blue Star Ferries "moderni oro kondicionieriumi laivai siūlome visą spektrą Laivo įrangos. Facilities include interneto prieiga, platų sėdimųjų galimybes ir kabinos, pilna aptarnavimo restoranų ir parduotuvių. Daugelis Blue Star Ferries "dabar taip pat pasižymi Goody anketa greito maisto restoranai teikti greitus patiekalus ir užkandžius puikiai tinka vaikams ir suaugusiems.

Graikijos Seaways " yra viena didžiausių ir labiausiai žinomas iš Graikijos keltų bendrovėms. Taip pat tradicinių keltų, bendrovė taip pat eksploatuoja katamaranų tipo laivus ir greitai keltai, kurie kartais gali būti iki 50% greičiau nei kitų įmonių su įprastiniais keltais. Tai reiškia, kad jūs galite Island-hop ir turi dar daugiau laiko mėgautis savo tikslą. Jų keltai yra modernus ir pasiūlyti visą spektrą įrenginių laive.

Mino Linijos keltai " yra pirmaujanti Graikų keltų kompanija, kuri jau veikia beveik 40 metų. Jų laivynas iš šešių ultra modernių laivų su oro kondicionieriais yra pilną traukiniuose esančiais patogumais. Tai apima visiškai ir savitarnos restoranai, internetas kambariai ir parduotuvės. Kai kuriuose laivuose taip pat galite rasti vasaros laikas baseinas, baras, diskoteka ir net sporto salę. Žinoma, visi jų keltai pasiūlyti platų sėdėjimo ir kajutės ir, jei reikia, jie netgi kambarių aptarnavimas.

Saronic keltai , veikia keturių laivų laivynas; Phivos Archaeos "Apollon" Hellas " ir , Poseidonas Hellas" . Kiekvienas laivas yra įrengtas patogus holai, barai tarnauja karšto ir šaltų gėrimų ir užkandžių, ir daug atviro denio patirti vaizdu į Graikijos salas ir gražioje vandenyną.

Zante Keltai , veikia trys tradicinių keltų, visi pilnai įrengtas su modernia įranga. Atsipalaiduokite bare, imtis taikikliai ant denio ar tiesiog pailsėti aviakompanijos stiliaus vietų.

Pirėjo uosto įrenginiai

Pirėjo uosto siūlo kiekvieną concievable salė, nuo parduotuvių ir restoranų su oro kondicionieriumi išvykimo holai, takai ir Wi-Fi aprėpties visą uostą.

Kelionė į Pirėjo

"Atėnai" metro 1 nutraukė uoste ir siūlo patogų būdą įlipti ir iš miesto. Taip pat yra dažni autobusai. Galite pirkti bilietą Euro kad galioja visiems jungiamųjų paslaugų devyniasdešimt minučių laikotarpį. Yra nemokama maršrutiniai autobusai pačiame uoste.

Pirėjo Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

ANEK Superfast

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

ANES Ferries

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

Aegeon Pelagos

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

Aegean Speed Lines

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

Blue Star Ferries

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

Blue Star Ferries

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

Hellenic Seaways

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

Sea Jets

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

Saronic Ferries

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

Zante Ferries

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece

Minoan Lines

Limani Peiraia, 18531 Peiraias, Greece