Piombino keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Piombino Maršrutai

Užsisakykite keltu į Piombino su AFerry. Keltai į Piombino, Italijoje, yra iš Korsika, Elba ir Sardinijoje. Jūs galite imtis keltu į Piombino iš Bastia, Cavo, Golfo Aranci, Olbia, Porto Vecchio, Portoferraio ir Rio Marina.

Piombino Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Piombino valdo Korsika-Sardinija Keltai, Moby Lines ir Toremar. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Piombino, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Piombino, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Genuja, Livorno ir Savona, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Piombino keltai su Korsika-Sardinija Keltai, Moby Lines ir Toremar yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Piombino bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Portoferraio - Piombino
(Toremar)
157 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 1 d., antradienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 12 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 2

Specialūs pasiūlymai

  • Piombino keltai
  • Piombino keltai
  • Piombino keltai

Apie Piombino

Istorijos, didinga Piombino slypi senovės Etruria širdį ir buvo iš trijų uostų svetainė nuo antikos laikų, o dabar svarbiausia keleivinis keltas uostas Italijoje. Mieste yra daug istorinių pastatų ir nuostabiais vaizdais nuo Piazza Bóvio. Originali svetainė Piombino pradžių buvo nedidelis kaimas ne didesniu mieste. Kai didesnis miestas buvo užpultas Graikijos piratų, vietiniai gyventojai buvo gyvenamąją vietą Piombino kaime, kuris palaipsniui išaugo į miestą ji yra šiandien. Taigi, užsisakyti keltu iš šios didingos ir istorinio uostamiestyje paprastai ir saugiai AFerry.

Keltai į ir iš Piombino

Moby Lines keltai yra keltų paslaugas į Olbija Sardinijoje ir Portoferraio ant istorinio saloje Elba. Laive, jūs rasite Moby Lines keltai ateiti su įvairių objektų. Visi jų keltai turi vaikų žaidimų aikštelės, žaidimų kambariai ir restoranas įrenginius, taip pat iš kajutės ir sėdimųjų variantų. Kai Moby Lines keltai taip pat baseinai, pilnas paslaugų restoranų ir barų.

Toremar keltai įkurta 1976 metais, teikia keltai iš Piombino į Portoferraio apie Elbos ir Rio Marina Italijos žemyne. Šiandien ji yra labai užsiėmę operatorius. 2009 metais, ji atliko beveik 2 milijonus keleivių laive savo laivyno aštuonis modernius laivus su oro kondicionieriais. Laive, jūs rasite eskalatoriai ir dauguma keltai taip pat teikia barai ir prekybos pasažas. Tėvams, keliaujantiems su mažais vaikais žaidimų aikštelės yra naudingas papildymas Laivo įrangos.

Korsika Sardinija keltai " yra viena iš pagrindinių keltų bendrovių, aptarnaujančių Korsikos ir Sardinijos salų. Nuo Piombino jie eiti į Bastija Šiaurės Rytuose Korsikos. Laive Korsika Sardinija keltu, rasite paslaugų ir įrenginių, įskaitant erdvūs holai, barų, restoranų ir parduotuvių asortimentą.

Piombino uosto įrenginiai

restoranų ir parduotuvių yra uoste, suteikiant Jums daugiau patogumų nei galite purtyti lazdą ne.

Kelionė į Piombino

Piombino aiškiai ženklu nuo SS1 Autostrada.

Piombino Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Corsica-Sardinia Ferries

Piazzale Premuda Stazione Marittima, 57025 Piombino, Italy

Moby Lines

Piazzale Premuda, I - 57025, Italy

Toremar

Nuova Stazione Marittima, 57025 Piombino, Italy