Pingtan keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite užsakyti keltai iš Pingtan į Taichung su AFerry. Į Pingtan keltų maršrutai valdo Fujian Kryžiaus sąsiaurio Ferry. Žiūrėti išvykimo lentos žemiau naujausius grafikus ir naudoti užsakymo formą kairėje užsisakyti Pingtan keltu su AFerry.

Specialūs pasiūlymai

  • Pingtan keltai
  • Pingtan keltai
  • Pingtan keltai

Keltai į ir iš Pingtan

"Fujian Kryžiaus sąsiauris Keltų laive patogumai oro linijų stiliumi, maisto kortas, žaidimų aikštelė vaikams, holai ir parduotuvių.

Kelionė į Pingtan

Yra miesto autobusais skaičius į uostą iš vietinių miestelių. Dažniausi autobusai važiuoja kas 20 minučių per dieną, iš Fuqing maršrutu 18 ir Fudžou ant autobuso 49. Taksi paslaugos taip pat galima ir iš uosto.

Apie Pingtan

Pingtan yra penktoji pagal dydį sala Kinijoje, ir yra prijungtas prie žemyninės per kelio tilto. Salos ekonomika labai priklauso nuo turizmo, kaip oras yra karštas ir drėgnas per didžiąją metų dalį, su švelniomis žiemomis.

Taigi, užsisakyti keltu į Kiniją paprastai ir saugiai AFerry!

Pingtan Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Fujian Cross Straight Ferry

Pingtan Ferry Terminal, Pingtan County, China