Piktonas į Velingtoną Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 3 perėjimai kasdien
    3 valandos 5 minutes
    Gauti kainą
  • 2 perėjimai kasdien
    3 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Piktonas į Velingtoną yra vidaus maršrutas Naujosios Zelandijos ir valdo Bluebridge ir Interislander. Geriausia kaina rasti mūsų klientams už Picton į Velingtoną neseniai £ 268 su Interislander

.

Užsakyti Piktonas į Velingtoną keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Piktonas. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Picton į Velingtoną

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Piktonas Wellington maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Picton į Velingtoną, todėl jūs turite išsamų vaizdą darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Piktonas į Velingtoną keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Piktonas į Velingtoną maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Piktonas į Velingtoną keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Mažos Piktonas į Velingtoną kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Piktonas į Velingtoną keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Picton į Velingtoną. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Piktonas į Velingtoną maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Picton į Velingtoną keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Piktonas į Velingtoną yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Picton

Piktonas yra vaizdinga pajūrio miestas Naujojoje Zelandijoje, dažnai vadinamas kaip vartai į Pietų saloje. Keltai paleisti visus metus visoje Kuko sąsiaurį į Picton iš Velingtonas į Šiaurės saloje. Piktonas "yra įsikūręs ne karalienės Charlotte Sound galvos, į apsvaiginimo Marlborough Sounds ir yra viena iš Naujosios Zelandijos gražiausių pajūrio miestų, su patrauklia krantinės punktyras su kavinių, restoranų ir galerijų. Nuo Picton galite žygis arba kalnas dviratis visoje Queen Charlotte Sekti, vienas iš geriausių ir labiausiai įvairių pakrančių takelius Naujoji Zelandija, arba imtis pusę dienos vadovaujasi jūros baidarės kelionė palei vakariniame gale Queen Charlotte Sound pamatyti Eagles spinduliai kormoranai, mažai mėlyna pingvinai, ruoniai ir delfinai.

Apie Velingtonas

slapyvardį pavyzdžiui, "Windy Wellington" jums gali būti atleista už galvoju Velingtonas yra ne vieta apsilankyti, tačiau tai toli nuo tiesos apie šį gyvą, triukšmingo kompaktiškas miesto. Velingtonas yra Naujosios Zelandijos sostinė ir sėdi ant North Island labiausiai pietų taško Kuko sąsiaurį, taigi slapyvardis! Velingtonas yra ant vandenyno kranto promenada, smėlio paplūdimiai, darbo uostą ir spalvinga medinius namus ant aplinkinių kalvų. Uostas sėdi ant kablio formos mas su dideliu keltų nuorodas į Picton apie Pietų sala. Portretų Velingtonas svetainės apima raudoną Wellington Cable Car, Velingtonas muziejus, Zealandia Wildlife Reserve, Velingtonas botanikos sodai ir MT Victoria Lookout.